Крісло секційне відкидне "Ліцей"

Секційні крісла «Ліцей» − відмінний варіант для тих, кому необхідно купити крісла для актових залів, виготовлені українським виробником з якісних і безпечних матеріалів. Покупці можуть вибрати бажану кількість секцій цього виробу − дві, три або чотири. У цих ергономічних кріслах можна зручно сидіти тривалий час, не відчуваючи втоми, адже їх сидіння здатні приймати анатомічну форму людини.


Характеристики виробу


Ми пропонуємо клієнтам, яким потрібно купити крісла для актових залів, зупинити свій вибір на моделі «Ліцей». Габаритні розміри одного посадкового місця цієї моделі складають:


  • висота по спинці − 860 мм;
  • висота сидіння − 445 мм;
  • глибина сидіння − 400 мм;
  • ширина виробу по осях стійок − 520 мм.

Маса одного посадкового місця становить 6,7 кг. Основою його конструкції служить каркас, виготовлений з металевої труби квадратного перетину. Розмір металевої труби − 20х20 мм, товщина стінки − 1,2 мм.


Переваги та особливості моделі


Для виготовлення сидінь й спинки виробу використані фанера й ДСП класу емісії Є1. В якості наповнювача використана марка пінополіуретану ST 25/30. Товщина цього матеріалу − 20 мм. Оббивка для крісел, за бажанням замовника, може бути виготовлена з тканини «Алоба» або зі штучної шкіри.


Наші покупці можуть вибрати бажане забарвлення оббивки виробу з більш ніж 10 пропонованих за замовчуванням варіантів. Колір каркасу можна вибрати з декількох варіантів порошкової емалі для його фарбування − сірої, зеленої або чорної.


Для виготовлення цих секційних крісел для залів очікування нами були використані тільки стійкі до зносу, безпечні для людини матеріали, дозволені до використання чинним українським законодавством. Вони мають надійну і стійку конструкцію зі стильним дизайном, що дозволяє моделям гармонійно вписуватися в різноманітні інтер’єри.


Гарантійний термін експлуатації цього виробу становить від 24 місяців.


Увага: замовлення виробу можливе від 14 посадкових місць.

Написати відгук

    Погано           Добре

Крісло секційне відкидне "Ліцей"

  • Модель: Лицей
  • SKU: Лицей
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1954 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 7