Стілець "Емма"

Модель ідеально підходить для замовників, яким необхідно купити офісні стільці високої якості. Модель має простий, але в той час стильний і універсальний дизайн. Це якісний та міцний виріб за доступною ціною.


Характеристики виробу


Основа конструкції стільця – суцільно зварений, металевий каркас. Він виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Стілець не оснащений механізмом регулювання висоти. Замовники можуть вибрати один з трьох варіантів висоти сидіння − 380, 420, 460 і 510 мм, що відповідає четвертій, п’ятій, шостій і сьомій ростовим групам.


Закінчення металевого каркаса прикриті пластиковими заглушками, що перешкоджає пошкодженню поверхні підлоги та одягу. Стілець має м’яке сидіння, вкрите штучною шкірою або тканиною «Букле», колір яких, як і колір порошкової фарби, якою покривається металевий каркас, замовник може вибрати самостійно, з пропонованих варіантів.


Особливості моделі


Якщо Ви хочете купити офісні стільці високої якості та стильного дизайну за прийнятною, приємною для найширшої аудиторії ціною, це − те, що Вам потрібно! Безпечна модель, виготовлена з якісних матеріалів, що мають всі необхідні сертифікати державних санітарних органів.


Всі кути стільця заокруглені, і людина, що сидить на стільці, не може зачепиться за елемент конструкції, не отримає подряпин чи пошкоджень одягу. Міцний, надійний і зручний стілець відмінно підходить для навчальних закладів, їдалень, гуртожитків та інших установ.

Вага6 кг.
Спинка й сидінняМягкое сидение, покрытое искусственной кожей или тканью "Букле".
Ширина440 мм.
Глибина450 мм.
Висота380/420/460 мм.
КаркасТруба квадратного сечения 20x20 мм., толщиной не менее 1,2 мм.
ФарбаПорошковая
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець "Емма"

  • Модель: Эмма
  • SKU: Эмма
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 516 грн