Дитячий диван-пуф "Пекмен"

Ця оригінальна модель виготовлена у вигляді персонажа культової комп’ютерної гри «Пакмен» відмінно підходить тим клієнтам, які хочуть купити незвичайні пуфи для свого інтер'єру. Завдяки своєму ігровому дизайну цей дитячий пуф може стати частиною ігрового простору в дитячому садку або домашній дитячій кімнаті. Завдяки своєму забарвленню й дизайну цей виріб може використовуватися в іграх, стати місцем для відпочинку або ігрового навчання.


Характеристики виробу


Модель: «Пекмен».


Якщо Ви хочете купити дитячі пуфи яскравого забарвлення, здатні доповнити загальне приємне враження від інтер’єру, призначеного для маленьких дітей, замовляйте цю модель. Для її виготовлення нами були використані якісні та безпечні матеріали. Основний каркас зроблений з дерева й ДСП. У якості м’якого наповнювача використовується пінополіуретан.


Замовники, яким потрібно купити дитячі дивани й пуфи, можуть вибрати матеріал обшивки − екошкіру або міцну тканину, і бажане забарвлення, з семи варіантів, пропонованих нами. Знизу розташовані ніжки, виготовлені з пластику.


Габаритні розміри дивана − 880х880х350 мм.


Габаритні розміри пуфа − 400х400х360 мм.


Переваги та особливості


Клієнти, які хочуть купити пуфи в дитячий садок, можуть вибрати висоту посадки самостійно − ми виготовимо пуфи для школи будь-якої висоти, що не вплине на підсумкову ціну виробу. Цей виріб додає завершеності будь-якому інтер’єру, створює додаткову зону для відпочинку або дитячих ігор.


Ця модель своїм дизайном нагадує про аркадну комп’ютерну гру «Пакмен», що здобула величезну популярність ще у вісімдесяті роки. Якщо Вам подобаються оригінальні дизайни інтер’єру, то Вам варто купити дитячий пуф. Модель здатна внести в будь-який інтер’єр яскраві кольорові елементи, які вільно поєднуються з іншими дитячими меблями.


Гарантія експлуатації виробу − 12 місяців.

Написати відгук

    Погано           Добре

Дитячий диван-пуф "Пекмен"

  • Модель: Пэкмэн
  • SKU: Пэкмэн
  • Наявність: Под заказ 10 рабочих дней
  • 2130 грн