Полиця для дитячого взуття

Цей виріб − зручна й містка полиця для взуття в дитячий садок, яка дозволяє розмістити досить велику кількість взуття в одному місці, заощадивши простір приміщення. Верхні кути конструкції заокруглені, щоб уникнути травматизму й пошкоджень одягу. Виріб має чотири яруси для зберігання дитячого взуття. Знизу конструкції розташовані пластикові опори, які запобігають пошкодженням підлогового покриття.


Характеристики моделі


Якщо Вам потрібна полиця для дитячого взуття, щоб укомплектувати дитячий садок функціональними та надійними меблями, віддайте перевагу цій моделі. Як безпосередній виробник, ми пропонуємо нашим клієнтам купити полицю для взуття за доступною вартістю.


Матеріал, з якого виготовлений корпус виробу – безпечна, ламінована ДСП класу емісії Є1. Товщина матеріалу становить 16 мм, а його торці покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Для замовлення доступні три варіанти виробу з різними габаритними розмірами й масою:


  • 1000x250x800 мм, маса 21 кг;
  • 1200x250x800 мм, маса 24 кг;
  • 1500x250x800 мм, маса 29 кг.

Переваги та особливості


Охочі купити полиці для взуття недорого можуть замовити цю модель з доставленням в будь-яке місто України. Наші покупці можуть вибрати один з п’яти варіантів забарвлення виробу, включаючи варіанти з яскравими, різнобарвними полицями.


Взуття в дитячому садку повинне компактно зберігатися в зручному місці, де діти могли б самостійно його розміщувати.


Виріб виготовляється на замовлення − терміни виготовлення меблів залежать від завантаженості нашого виробництва й обумовлюються менеджерами під час оформлення та обробки Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації цієї моделі становить 12 місяців, як й інших корпусних меблів.


Ціна товару вказані без урахування вартості збірки.

Ширина1000 / 1200 / 1500 мм.
Глибина250 мм.
Висота800 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага21 / 24 / 29 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Полиця для дитячого взуття

  • Модель: ПО-10
  • SKU: ПО-10
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 859 грн