Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

«Моряк» − оригінальна модель дитячої секційної шафи, спеціально розробленої нами для клієнтів, яким потрібні шафи для дитячих роздягалень. Цей виріб має ексклюзивний дизайн, підходить для комплектації дитячих садків, спортивних залів, басейнів та інших установ, які можуть відвідувати діти дошкільного віку.


Надійні шафи для роздягалень дитячого садка «Моряк» пропонуються нами в трьох варіантах − з двома, трьома і п’ятьма секціями. Містка конструкція дозволяє дитині зручно помістити в шафку всі необхідні речі, одяг і взуття.


Характеристики дитячої секційної шафи для роздягальні «Моряк»:


  • кожна секція шафи для роздягальні складається з двох відділень − верхнього, прикритого дверцятами, і нижнього, відкритого відділення для взуття;
  • у верхньому відділенні на бічних стінках розташовані подвійні металеві гачки для одягу;
  • стінки й фасади зроблені з міцної ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, фасади прикрашені декоративними накладками з МДФ;
  • знизу розташовуються невеликі ніжки-гвіздочки, що запобігають пошкодженню поверхні підлоги, на якій розташовуються шафки.

Особливості даної моделі


Секційна шафа «Моряк» допомагає створити в приміщенні, призначеному для маленьких дітей, гарний інтер’єр, у якому дитина буде відчувати себе комфортно. Це допомагає дитині гармонійно розвиватися й проходити соціалізацію.


Дизайн шафки робить її ергономічним виробом, максимально зручним у використанні. Нижній кут дверцят кожної шафки округлено, щоб дитина не змогла зачепитися за нього, роблячи різкі рухи.


Для виробництва дитячих шафок «Моряк» використані тільки безпечні матеріали, які мають сертифікати якості та відповідають санітарно-гігієнічним нормам.


Наші менеджери допоможуть Вам у виборі товару й оформленні замовлення − зв’яжіться з нами та отримайте детальну консультацію!

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

  • Модель: РЦМ 33
  • SKU: РЦМ 33
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 3193 грн