Комплект ігрових меблів "Лікарня"

«Лікарня» — це комплект ігрових меблів, до якого входять кілька ігрових зон, включаючи «Канапу», «Стіл», «Зростомір» і стільчик «Ведмедик», які можна замовити окремо. Це оригінальний і цікавий для малюків комплект, який можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставленням у всі регіони України.


Характеристики виробу


Клієнти, яких зацікавила дитяча ігрова зона «Лікарня», можуть придбати її, оформивши замовлення на нашому сайті. Терміни виготовлення залежать від завантаженості нашого виробництва й обумовлюються під час обробки або оформлення Вашого замовлення.


Основний матеріал, з якого виготовлено цей виріб — ламінована ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці ЛДСП покриті крайкою, товщиною 0,5 і 1 мм, виготовленою з ПВХ. Використані для виготовлення цього виробу матеріали дозволені українським санітарним законодавством для застосування в навчальних закладах.


Особливості та переваги


Як й інші наші меблі в ігрові зони для дитячих садків, «Лікарня» має заокруглені кути, завдяки чому діти не можуть зачепитися за кут одягом або випадково забитися. Це робить стінку безпечною для малюків.


Дана дитяча ігрова зона регулюється за висотою, що робить її зручною для дітей різного зросту. Її окремі елементи можна використовувати в якості самостійних ігрових зон. Гра з застосуванням таких красивих й тематичних ігрових меблів, як набір «Лікарня», буде особливо цікавою дітям у віці від 5 років.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1000 мм.
Глибина1020 мм.
Висота1250 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага40 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Комплект ігрових меблів "Лікарня"

  • Модель: Больница - комплект
  • SKU: Больница - комплект
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 2851 грн