Комплект ігрової меблів "Магазин"

Дитяча ігрова зона «Магазин», що пропонується нашим інтернет-магазином, може стати одним з найцікавіших для малюків куточків в дитячому садку. За допомогою цієї гральної зони діти можуть уявити себе покупцями й продавцями. Особливо цікавим цей комплект ігрових меблів буде для дітей у віці від 5 років. Завдяки меблям діти будуть весело й цікаво проводити час в дитячому садку.


Характеристики виробу


Цей комплект ігрових меблів для дитячого садка виготовлений з ЛДСП товщиною 16 мм. Це матеріал класу емісії Є1, торці якого покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Модель має накладки у вигляді яблука й перцю, виготовлені з МДФ. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені українським санітарним законодавством для застосування в навчальних закладах.


Габаритні розміри (ШхГхВ) модуля «Прилавок» складають 1200х550х1320 мм, модуля «Стелаж» − 700х300х1480 мм. Загальна вага конструкції — 50 кг.


Особливості та переваги


Переваги дитячої ігрової зони «Магазин» — доступна вартість, міцність, оригінальний дизайн. Замовники можуть вибирати один з декількох варіантів кольору цього виробу, які пропонує наш інтернет-магазин. Всі кути виробу заокруглені, щоб зробити його безпечнішим для малюків. Серед переваг комплекту можна відзначити його міцність, якість використаних матеріалів, гарний дизайн і безпеку.


Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців.

ШиринаПрилавок: 1200мм. Стеллаж: 700 мм.
ГлибинаПрилавок: 550 мм. Стеллаж: 300 мм.
ВисотаПрилавок: 1320 мм. Стеллаж: 1480 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага50 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год

Написати відгук

    Погано           Добре

Комплект ігрової меблів "Магазин"

  • Модель: Магазин - комплект
  • SKU: Магазин - комплект
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 3172 грн