Столик дитячий двомісний

Зручна модель для клієнтів, які хочуть купити дитячий столик для двох, має ергономічну конструкцію. Особливість цієї двомісної моделі полягає в наявності з того боку стільниці, з якого сидять діти, ергономічних вирізів, що сприяють формуванню у дітей правильної постави. Знизу конструкція спирається на пластикові опори, які перешкоджають пошкодженню підлоги в кабінеті або кімнаті, в якій розташовується стіл.


Характеристики виробу


Цей міцний і надійний дитячий столик підходить для наповнення дитячих садків якісними меблями. Усі матеріали, які були використані для виробництва цієї моделі — безпечні та якісні, дозволені українським законодавством і мають відповідні підтвердження з боку державних контролюючих органів.


Основний матеріал, з якого виготовлено даний виріб — ламінована ДСП. Матеріал має клас емісії Є1, що робить його безпечним для маленьких дітей, і товщину 16 мм. Торці плити оброблені крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 1 мм — для стільниці. Для всіх інших елементів конструкції товщина становить 0,5 мм.


Особливості моделі


Габаритні розміри стільниці складають 1100х450 мм. Її висота не регулюється, але ви можете замовити виріб потрібної Вам висоти, що може варіюватися в залежності від ростової групи наступних значень:


  • 400 мм − для зросту 90...100 см;
  • 460 мм − для зросту 100...115 см;
  • 520 мм − для зросту 115...130 см;
  • 580 мм − для зросту понад 130 см.

Маса столу складає 16 кг і може збільшуватися при наявності додаткових опцій. Цей столик для дітей додатково може бути обладнаний поличкою чи шухлядою, або не мати даних модифікацій. Бажане забарвлення ДСП замовники можуть вибрати з 10 різних варіантів, включаючи яскраві кольори. Якщо Ви хочете купити дитячий столик українського виробництва, замовляйте цю модель!


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: вартість виробу вказана без урахування збірки.

Ширина1100 мм.
Глибина450 мм.
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Гарантійний термін експлуатації1 год
Вага16/22/20 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик дитячий двомісний

  • Модель: ДС 20
  • SKU: ДС 20
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 607 грн