Крісло секційне відкидне "Економ"

Клієнти, яким необхідно обладнати місцями для сидіння актові та конференц-зали, зали очікування та інші приміщення, можуть купити відкидні секційні крісла «Економ» в нашому інтернет-магазині. Як виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни на якісні товари, виготовлені на нашому власному виробництві кваліфікованими співробітниками. Наші відкидні крісла продаються секціями по два, три й чотири посадкових місця.


Характеристики виробу


Це відкидне крісло виготовляється на основі металевого каркаса, зробленого зі сталевої плоскоовальної труби, розміром 30х15 мм, з товщиною стінки 1,2 мм. Металевий каркас покритий порошковою епоксидно-поліефірною емаллю, стійкою до механічних пошкоджень. Вона також надійно захищає матеріал від корозії.


Габаритні розміри посадкового місця складають:


  • висота по спинці − 850 мм;
  • висота сидіння − 470 мм;
  • глибина сидіння − 430 мм.

Переваги та особливості моделі


Клієнти, які хочуть купити секційні крісла для залів очікування, можуть сміливо віддати перевагу цій стійкій і надійній моделі. Її конструкція передбачає кріплення до підлоги. Каркас крісла виготовлений з фанери й ДСП класу емісії Є1. В якості наповнювача для сидінь використаний пінополіуретан марки ST 25/30, що має товщину 20 і 40 мм.


Технологія укладання наповнювача передбачає надання сидінню зручної анатомічної форми. Завдяки цьому на ньому зручно сидіти довгий час.


В якості оббивки виробу може бути використана штучна шкіра або тканина «Алоба», за бажанням замовника. Покупці, яким потрібно купити відкидне крісло, можуть вибирати з 10 варіантів забарвлення оббивки, а також забарвлення фарби, якою пофарбовані металеві частини конструкції.


Гарантійний термін експлуатації виробу складає 24 місяці. Маса одного посадкового місця становить 7 кг.


Зверніть увагу: ми оформляємо замовлення за умовою придбання від 14 посадкових місць моделі.

Написати відгук

    Погано           Добре

Крісло секційне відкидне "Економ"

  • Модель: Эконом
  • SKU: Эконом
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 2774 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 7