Стіл "Модерн"

Вам необхідно купити стіл для школи, який підходить під вимоги НУШ? Шукаєте надійну, міцну й максимально зручну модель? Одномісний учнівський стіл «Модерн» − відмінний варіант, що задовольнить Ваші потреби!


Характеристики моделі


 1. Сучасний ергономічний дизайн, з ергономічним вирізом з боку учня.
 2. Міцний, надійний металевий каркас, покритий стійкою фарбою яскравого кольору.
 3. Висота ніжок регулюється, забезпечуючи комфортну посадку за трьома ростовими групами дітей. Місця стиків закриті поліуретановими втулками. Ніжки знизу оснащені пластиковими заглушками, які перешкоджають пошкодженню підлоги.
 4. Стільниця виконана з МДФ, покритого шаром HPL-пластика. Поверхня столу виконана в приємному, пастельному відтінку бежевого кольору та не створює відблисків, які можуть заважати дитині, відволікаючи її від навчання.
 5. Вага столу не перевищує 10 кг, що дозволяє будь-якій дитині, за необхідності, самостійно переміщувати його, не докладаючи надмірних зусиль.
 6. Стільниця знаходиться під нахилом, що забезпечує комфорт і правильну посадку учневі, який використовує стіл.
 7. Стіл має гачок для того, щоб вішати портфель.
 8. Усі конструктивні елементи заокруглені.

Переваги одномісного столу «Модерн»:


 • стіл має шухляду для зошитів, підручників або іншого приладдя, доступ до якої відкривається підйомом стільниці;
 • модель, за замовчуванням, оснащена пазом під пенал, підставкою для підручників, стаканчиком для канцелярського приладдя.

Форма столу є стійкою, конструкція досить мобільною та зручною. Цей учнівський одномісний стіл можна використовувати для формування навчального класу, який повністю відповідає вимогам НУШ. Замовляйте столи «Модерн» для навчального закладу та створюйте комфортний навчальний простір у концепції «Нової української школи»!

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл "Модерн"

 • Модель: Модерн
 • SKU: Модерн
 • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
 • 2500 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50