Стол "Прямоугольник" с регулировкой наклона угла столешницы ДСП

Стол "Прямоугольник" с регулировкой наклона угла столешницы ДСП – это надёжный ученический стол, который соответствует всем требованиям МОН Украины к мебели для школ. 


Характеристика


  • Габаритные размеры стола: 700х500х580/640/700 мм
  • Столешница изготовлена из ЛДСП толщиной 16 мм
  • Конструкция столешницы оборудована вырезом под пенал и пластиковый стаканчик
  • Под столешницей парты установлен пластиковый контейнер
  • Регулировка угла наклона столешницы осуществляется без использования дополнительных инструментов
  • На торцах каркаса закреплены пластиковые наконечники, которые предотвращают повреждение пола и получение травм для учеников


Конструкция стола способствует сохранению осанки и здорового зрения ученика, поэтому, если вы хотите купить мебель для школы, эта модель станет отличным выбором. 

Толщина пластиковой кромки ПВХ0,5 мм и 1 мм
Ширина700 мм
Глубина500 мм
Высота580/640/700 мм
Толщина металла1,2 мм
Толщина ДСП16 мм
Гарантийный срок эксплуатации2 года
Диаметр трубы20 мм, 25 мм и 32 мм

Написать отзыв

    Плохо           Хорошо

Габаритні розміри стільниці:

довжина - 700 мм, ширина - 500 мм,.

Стіл повинен регулюватися по висоті: 580/640/700мм

Стільниця, екран – виготовлені з ДСП ламінованої класу емісії Е1, товщиною не менше 16 мм. Торці всіх деревинних елементів повинні личкуватися матеріалом для крайок – пластиковою крайкою ПВХ (стільниця – не менше 1,0 мм, екран - не менше 0,5 мм). Стільниця повинна регулюватися: кут нахилу 0-12° (0°; 3,5°; 6°; 8°; 10°; 12°), повинна мати виріз з боку учня, заокруглені кути та личкуватися пластиковою крайкою ПВХ на торцях з усіх боків. Стіл має комплектуватися пеналом сірого кольору та пластиковим стаканчиком сірого кольору з муфтою.

Колір ДСП - зелена вода, лаванда, жовтий на вибір Замовника Колір Крайки - зелена вода, лаванда, жовтий на вибір Замовника.

Під стільницею парти встановлено 2 комплекти металевих напрямних з обмежувачем, який перешкоджає випадінню контейнера при повному висуванні. Стіл комплектується пластиковим контейнером, розміром 260х312х75 мм (вагою не менше 365г), який може бути встановлено на кожну пару напрямних – справа або зліва від учня. Каркас столу має бути виготовлений із сталевої круглої труби перетином 32 мм, 25 мм та 20 мм, а також плоскоовальної труби 46х20мм, товщиною не менше ніж 1,2 мм. Фарбування каркасу має бути здійснене порошковою полімерною фарбою, стійкою до подряпин. Колір сірий. В місцях регулювання висоти повинна бути наявна перехідна поліуретанова втулка 32-25 мм, що забезпечить плавність регулювання. Регулювання кута нахилу стільниці повинно здійснюватися без використання додаткових інструментів. На торцях каркасу повинні бути закріплені пластикові наконечники з натягом від само спадання, які будуть запобігати травмуванню учнів та пошкодженню підлоги. На обох бокових частинах каркасу має бути закріплений гачок. На ніжках повинне бути маркування згідно ростових груп 3, 4, 5. При зміні ростової групи відображатися повинен тільки один колір, який належить обраній ростовій групі. Отвір, в якому відображається ростова група, овальної форми розміром не менше 35х15 мм.

Конструкція повинна бути розбірна, посилена, сприяти зберіганню постави та здорового зору дитини, вандалостійка, відповідати сучасному дизайну та забезпечувати швидку трансформацію у групи для спільної роботи (по 2, 4 учнів і т.д.), стійка та регульована, виключати травмування та пошкодження одягу, бути естетично привабливою.

Стол "Прямоугольник" с регулировкой наклона угла столешницы ДСП

  • Модель: АПСР-14
  • Артикул: АПСР-14
  • Наличие: Под заказ 21 рабочий день
  • 2 200 грн

Каталог PDF