Дошки для малювання

Сортувати:

Дошка настільна для малювання

Модель: Доска настольная

Комбіновані властивості настільної дошки для малювання дозволяють у повній мірі реалізувати всі її можливості − підходить для малювання крейдою та маркером. Така модель відмінно підходить для використання в освітніх установах, ігрових і дитячих кімнатах, кафе, ресторанах, у якості реклами різних послуг. Ще однією сферою застосування може стати її використання в якості цінника на вітринах магазинів. Використання такої дошки в якості настільного мольберта допоможе в навчанні дитини азам правопису..

Мольберт дитячий для малювання

Модель: Мольберт детский

Мольберт для малювання підходить для використання в домашніх умовах, освітніх установах, майстернях і художніх школах. Зручний у переміщенні й транспортуванні − його конструкція легко складається. Робоча поверхня передбачає використання крейди або маркера. Виріб передбачає використання ніжок, що регулюються, окрім стандартних, що дозволяє підіймати конструкцію на 30 см (крок − 10 см). Вартість таких ніжок становить 200 грн. Корпус моделі виконаний з високоякісного й натурального дерева − вільхи..

Штендер двосторонній

Модель: Штендер двухсторонний

Двосторонні штендери − практичні й зручні моделі для малювання крейдою або маркером. Призначені для використання в освітніх установах, а також в рекламних цілях: у ресторанах, кафе, магазинах та інших закладах. На робочій поверхні однаково зручно малювати крейдою або спеціальними маркерами. Весь необхідний інвентар ви також знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину.Характеристики та переваги виробу Розмір робочої поверхні: 500х700 мм. Вага штендера для малювання: 8 кг. Каркас виробу ви..

Аксесуари для шкільних дошок

Модель: Аксессуары для досок

У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, семінари, навчальні уроки, бізнес-тренінги та інші заходи. Модель призначена для маркерної (білої) поверхні. В асортименті представлений набір маркерів для магнітної дошки. Вони також підходять для малювання написів на емалі, пластиці, й навіть порцеляні. Маркер для сухостираючих дошок не залишає на ній слід..

Дошки для малювання

Як вибрати й купити мольберт


Замовники, які хочуть купити мольберт, знайдуть на сторінках нашого магазину дитячі мольберти для малювання, настільні дошки, штендери й різноманітні аксесуари для шкільних дошок. Вибираючи мольберт для школи, враховуйте особливості навчального процесу ‒ цей інвентар повинен відповідати вимогам, що пред’являються до шкільного обладнання, допомагати дитині виконувати завдання під час уроків малювання. Вибираючи мольберт, звертайте увагу на якість виробу, його надійність, а також на матеріали, з яких він виготовлений.


Підбираємо дитячий мольберт для школи


У нашому магазині можна купити мольберти, призначені для навчання дітей малюванню за допомогою крейди або маркера. Такі моделі виготовлені з натуральної деревини ‒ вільхи, відрізняються високою якістю, довговічністю, надійністю та міцністю. Матеріали, використані для створення дитячого мольберта, відповідають вимогам ДСТУ, мають необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.


Пропоновані нами моделі мають дві сторони, що дозволяє більш раціонально використовувати простір навчального кабінету. Дерев’яні елементи конструкції покриті спеціальним лаком для продовження терміну експлуатації ‒ створений на водній основі та не містить специфічного запаху. Конструкція компактно складається, і займає мінімум місця.


У нас можна купити дитячі мольберти


Замовники, які хочуть купити дитячі мольберти в нашому інтернет-магазині, можуть скористатися низкою переваг, які дає співпраця з нашою компанією:


 • ми створюємо нашу продукцію тільки з безпечних і сертифікованих матеріалів, включаючи натуральну деревину;
 • усі замовлення виконуємо в обумовлені терміни, яких в точності дотримуємося;
 • наша продукція має сучасний і естетичний зовнішній вигляд, тому легко вписується в шкільні інтер’єри;
 • конструкція меблевих виробів компактна і зручна;
 • ми є безпосереднім виробником товарів, тому можемо запропонувати покупцям оптимальні ціни, без націнок, що формуються посередниками.

Поспішайте купити дошку для малювання!


У нашому асортименті присутні пропозиції для замовників, яким необхідно купити дошку для малювання в шкільний кабінет. Такі клієнти можуть замовити компактні, настільні дошки, на яких можна малювати сухим маркером або крейдою. На дошці від компанії «Меблі-Техностиль» можна малювати з двох сторін. Замовник може вибрати колір робочої поверхні з двох варіантів ‒ зеленого та білого. Дошка обрамлена натуральною деревиною.


Збираєтесь купити штендер? Оформляйте замовлення у нас!


Збираючись купити штендер, звертайте увагу на його головну функціональну особливість ‒ стійкість. Вона може досягатися за рахунок особливостей конструкції, додаткового навантаження ніжок і зниження центру ваги. Клієнти можуть вибрати бажаний колір поверхні з трьох варіантів:


 • чорного;
 • зеленого;
 • білого.

Малювати на поверхні штендера потрібно крейдою. Це дозволяє доносити до людей, що проходять повз штендер, актуальну інформацію, яку можна оперативно змінювати. Головними перевагами даної конструкції є:


 • мобільність;
 • відносно невисока вартість конструкції;
 • швидкі терміни виготовлення;
 • можливість застосування як всередині приміщення, так і зовні;
 • можливість швидко актуалізувати написану інформацію ‒ достатньо стерти стару інформацію й написати нові дані.

У нас можна купити штендери, обрамлені натуральним деревом, які служать прекрасними варіантами пересувної конструкції для розміщення зовнішньої реклами. Їх використовують, щоб донести до учнів актуальну інформацію про навчальний заклад, зміни в розкладі, і особливості навчального процесу.


Якщо Ви хочете замовити товари з цієї категорії — штендери, дитячі мольберти або дошки для малювання, оформляйте замовлення на нашому сайті самостійно, або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати консультацію та дізнатися відповіді на всі питання. Якість наших товарів відповідає Вашим високим очікуванням!