Крісла секційні

Сортувати:

Крісло секційне відкидне "Економ"

Модель: Эконом

Клієнти, яким необхідно обладнати місцями для сидіння актові та конференц-зали, зали очікування та інші приміщення, можуть купити відкидні секційні крісла «Економ» у нашому інтернет-магазині. Як виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни на якісні товари, виготовлені на нашому власному виробництві кваліфікованими співробітниками. Наші відкидні крісла продаються секціями по два, три й чотири посадкових місця. Характеристики виробу Це відкидне крісло виготовляється на основі металевого каркасу, зро..

Крісло секційне відкидне "Стандарт"

Модель: Стандарт

Міцні, надійні й зручні секційні крісла можна використовувати для комплектації актових залів, кінотеатрів і театрів, а також будь-яких інших приміщень, які необхідно обладнати посадковими місцями. Якщо Вам необхідно придбати крісла для актових залів за доступними цінами, замовляйте модель «Стандарт», яка має універсальний дизайн. Це дозволяє цим меблям легко вписуватися в інтер’єри з різноманітним оформленням. Характеристики виробу Виготовлене з безпечних і якісних матеріалів, крісло для актов..

Крісло секційне відкидне "Ліцей"

Модель: Лицей

Секційні крісла «Ліцей» − відмінний варіант для тих, кому необхідно купити крісла для актових залів, виготовлені українським виробником з якісних і безпечних матеріалів. Покупці можуть вибрати бажану кількість секцій цього виробу − дві, три або чотири. У цих ергономічних кріслах можна зручно сидіти тривалий час, не відчуваючи втоми, адже їх сидіння здатні приймати анатомічну форму тіла людини. Характеристики виробу Ми пропонуємо клієнтам, яким потрібно купити крісла для актових залів, зупинити..

Крісло секційне відкидне "Вектор"

Модель: Вектор

Зручні секційні крісла «Вектор», виготовлені з надійних матеріалів, відмінно підходять для облаштування актових залів, невеликих кінотеатрів, залів очікування та інших місць, у яких необхідно організувати місця для сидіння. Виготовлені з безпечних і довговічних матеріалів, ці крісла сконструйовані таким чином, щоб відповідати анатомічним особливостям людського тіла. На них можна сидіти тривалий час, не втомлюючись. Характеристики моделі Якісні секційні крісла для залів очікування та кінотеатрі..

Крісла секційні

Секційні крісла від «Меблі-Техностиль»


Сучасні секційні крісла, представлені в асортименті нашого магазину, призначені для громадських місць, в яких планується одночасне перебування значної кількості людей. Найчастіше секційні моделі замовляють для того, щоб розміщувати їх в:


  • холах;
  • залах очікування;
  • конференц-залах;
  • актових залах.

Ніжки окремих секцій розміщуються на поверхні, і не кріпляться до підлоги — це дозволяє пересувати секції, не порушуючи цілісності конструкції, і не змінюючи істотно її зовнішнього вигляду. Міцний каркас робить місця для сидіння довговічними, міцними і надійними, а м'яка оббивка дозволяє відвідувачам місця, в якому вони будуть встановлені, зручно відчувати себе навіть під час тривалого сидіння.


Секційні крісла для залів очікування


Для того, щоб виготовити секційні крісла для залів очікування, ми використовуємо тільки найбільш якісні матеріали, що відповідають вимогам діючого українського законодавства.


Металеві каркаси — основа конструкції наших крісел для залів очікування — виготовлені з труби плоско-овального перетину. Каркас покривається порошковою емаллю на епоксидно-поліефірної основі, стійкою до механічних пошкоджень.


Також для створення моделей, які ми пропонуємо, використовуються такі матеріали, як фанера і ламінована ДСП. В якості наповнювача ми використовуємо пінополіуретан високої якості, трьох різних варіантів товщини. Конструкція секцій може бути різною — на два, три або чотири посадкових місця. Оббивка, за бажанням клієнта, може бути виготовлена з тканини, стійкої до зносу, або зі штучної шкіри високої якості.


Секційні крісла для актового залу


Якщо Ви збираєтесь купити секційні крісла для актового залу, маєте готовий проект приміщення або хоча б його попередній план, зателефонуйте нашим співробітникам. Наші менеджери допоможуть Вам визначитися з матеріалами, які будуть використані для створення необхідних Вам меблів — адже саме від використаних матеріалів в значній мірі залежить вартість готового виробу. Спеціальна технологія дозволяє створювати крісла анатомічної форми, за рахунок чого людина, яка сидить в такому кріслі, може тривалий час відчувати себе в зручному положенні. Місця для сидіння, які ми створюємо, мають конструкцію, розроблену з урахуванням вимог ергономіки.


Замовляючи секційні крісла для актового залу у нас, Ви отримуєте можливість скористатися низкою переваг, які наша компанія може запропонувати своїм клієнтам:


  • низькими цінами, які ми, як виробник, можемо Вам гарантувати;
  • високим рівнем роботи — наші співробітники є досвідченими професіоналами;
  • якістю матеріалів, які відповідають ДСТУ і мають необхідні сертифікати;
  • швидкими термінами виготовлення, які ми обговорюємо заздалегідь і яких завжди дотримуємося;
  • доставкою по території України, зручною для клієнтів.

Секційні крісла для конференц-залів


Створюючи зручний простір для проведення заходів, необхідно правильно підібрати секційні крісла для конференц-залів, які вдало вписувалися б в інтер'єр приміщення. Ми надаємо покупцям можливість купити такі крісла в мінімальній кількості від 14 посадочних місць.


Наші конструктори працюють над кожною конструктивною особливістю крісла, роблячи його монтаж зручним і простим, а експлуатацію — комфортною. За допомогою наших товарів можна, при необхідності, повністю укомплектувати конференц-зал — окрім крісел, ми пропонуємо трибуни, вішалки та інші вироби, які дозволяють розмістити аудиторію і донести до неї всю необхідну інформацію.


Якісно виконані, зручні місця для сидіння — величезний плюс для будь-якого спікера, який буде виступати в актовому або конференц-залі. Аудиторія, заповнена людьми, які сидять зручно, буде уважнішою до інформації, яку доносить до них спікер, та не буде відволікатися на дискомфортні відчуття.


Замовляйте секційні крісла високої якості в компанії «Меблі-Техностиль» і створюйте зручний простір для масових заходів в Вашому офісі, навчальному чи будь-якому іншому закладі!

Каталог PDF