Шафа для документів

Шафа для документів

  • Модель: СБ 4
  • Артикул: СБ 4
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 3259 грн

Офісна шафа для документів − незамінний предмет інтер’єру в маленькому офісі або великій компанії. Дозволяє правильно упорядкувати Й зберігати всю необхідну документацію для продуктивної роботи. Шафа на 4 двері представлена в новій колекції офісних меблів «Sky», орієнтованої на створення корпоративного стилю компанії й багатофункціонального робочого простору.


Конструкція має 3 місті відділення, які закриваються дверцятами зі стильною металевою ручкою й одну відкриту полицю. Габарити 650х350х1550 мм дозволяють розмістити гарнітур у будь-якій частині приміщення.


Переваги й характеристики


  1. Матеріал виготовлення: екологічно чиста, зносостійка ЛДСП, товщиною 16 мм. Даний матеріал стійкий до вологи й перепадів температури, легко миється.
  2. Шафа офісна обладнана металевими опорами, які рівномірно розподіляють вагу конструкції разом з документами, а також дозволяють мити підлогу під шафою без особливих зусиль.
  3. Може служити не тільки для зберігання документації, але й демонстрації продукції компанії.
  4. Оригінальне поєднання кольорів, особливо актуальних у 2019 році: Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Грей Антрацит.
  5. Створює порядок у робочому кабінеті, дозволяє зберігати теки, документи, офісну техніку та інші речі в межах досяжності.
  6. Варіативність розміщення: ви можете встановити шафу окремо та в парі з іншими меблями.

Вигода покупки виробу в нашому інтернет-магазині


Пропонуємо вам купити офісну шафу для документів за оптимальною ціною зі зручними способами оплати й доставлення. Оплатити покупку можна безготівковим платежем. Доставлення здійснюється за допомогою транспортних компаній-перевізників. У разі виникнення питань, зверніться до нашого менеджера за телефонами, які вказані на сайті.

Ширина650 мм
Глибина386 мм
Висота1555 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF