Шафа для документів закрита

Шафа для документів закрита

  • Модель: Б 333
  • Артикул: Б 333
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 993 грн

Невисока й компактна закрита офісна шафа для документів складається з трьох полиць, виготовлених з ламінованої ДСП. Модель можна розташувати навіть у невеликому офісному приміщенні. Добре підходить для зберігання паперів та інших важливих речей маленьких та середніх розмірів, які не потрібно тримати в закритих металевих сейфах. Ми пропонуємо вам якісну шафу, виконану з безпечних матеріалів, за приємною для вас ціною.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 333», «Б 343».


Ви можете замовити одну з двох моделей цього виробу, з різною масою й габаритними розмірами:


  • «Б 333», 336х320х1130 мм, маса − 19 кг;
  • «Б 343», 386х370х1130 мм, маса − 22 кг.

Матеріал, з якого виготовлена ця модель − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, з торцями, покритими крайкою, товщиною 0,5 мм. Замовники можуть вибрати як ліве, так і праве розташування петель. За замовчуванням ми пропонуємо шість варіантів забарвлення ламінованої ДСП, з якої можемо виготовити шафу, але покупці можуть замовити виготовлення цього виробу з ДСП іншого забарвлення, що збільшить вартість товару на 10%.


Особливості та переваги


Замовники, яким потрібні офісні шафи для документів, можуть віддати перевагу цій моделі – вона компактна, не займає багато місця, але при цьому дозволяє розмістити досить велику кількість різних предметів і паперів, необхідних працівникам офісу.


Всі матеріали й фурнітура, використані для виготовлення цієї шафи – безпечні для людини, якісні та надійні. ДСП відноситься до матеріалу класу емісії формальдегіду Е1.


В асортименті нашого інтернет-магазину є кутові сегменти, якими при необхідності можна доповнити цю закриту шафу для документів, щоб більш ефективно використати простір офісного приміщення.


Гарантійний термін використання цього виробу становить 12 місяців.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1130 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага19/22 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF