Шафа для журналів

Зручна, компактна й надійна шафа для документів виготовлена з ламінованої ДСП. Модель має напівзакриту конструкцію. У відкритій частині є відділення для журналів з перегородками та дві вільні полиці. У закритій частині шафи розташовані дві місткі полиці.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Моделі: «Б 640», «Б 740».


Цю зручну шафу для документів і паперів, з відділенням для журналів, можна використовувати в офісах, навчальних закладах, державних установах. Якщо Вам потрібно купити офісну шафу для документів, виготовлену з безпечних, надійних і довговічних матеріалів, замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон на нашому сайті!


Замовники можуть вибирати один з двох варіантів виробу, з різними габаритними розмірами й, відповідно, різною вагою:


  • «Б 640», 640х320х1850 мм, маса − 43 кг;
  • «Б 740», 740х370х1850 мм, маса − 48 кг.

Основний матеріал, з якого виготовлена ця модель – ламінована ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Задня стінка виготовлена з ДВП. У конструкції шафи була використана якісна й довговічна фурнітура, і тільки дозволені чинним законодавством матеріали, що мають всі необхідні висновки контролюючих санітарних органів.


Особливості моделі


Наші замовники можуть вибрати забарвлення ДСП з шести пропонованих нами варіантів. Ця модель відмінно вписується в інтер’єри сучасних навчальних закладів, легко комбінується з іншими схожими моделями цієї серії. Ви можете замовити виріб з інших варіантів ДСП, що може збільшити вартість виробу на 10%.


Шафа поставляється в розібраному й упакованому вигляді. Вартість цієї моделі вказана без вартості збірки. Термін виготовлення виробу може становити до 35 робочих днів, в залежності від завантаження виробництва. Гарантійний термін експлуатації товару становить 12 місяців.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага43/48 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа для журналів

  • Модель: Б 640
  • Артикул: Б 640
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1965 грн

Каталог PDF