Шафа зі склом для паперів

Дуже зручна й компактна офісна шафа для документів зі склом і п’ятьма полицями дозволяє більш раціонально використовувати простір приміщення чи робочого кабінету. Дві нижні полиці закриті дверцятами, виготовленими з ДСП, дві верхні – склом. Полиця, розташована всередині конструкції, залишається відкритою. Модель добре підходить для зберігання документів, паперів і офісного приладдя, які не потребують зберігання в металевому сейфі.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Моделі: «Б 134», «Б 144».


Наші замовники можуть вибирати з двох варіантів даного виробу, з різними габаритами й вагою:


  • «Б 134», 336х320х1850 мм, маса − 28 кг;
  • «Б 144», 386х370х1860 мм, маса − 33 кг.

Ця шафа для паперів зі склом виготовлена з безпечного матеріалу – ЛДСП, товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці ДСП покриті ПВХ-крайкою, що має товщину 0,5 мм. Всі, використані для виготовлення цього виробу, матеріали є безпечними для здоров’я людей та дозволеними до використання чинним українським законодавством.


Особливості та переваги моделі


Замовники можуть вибирати один з семи варіантів забарвлення офісної шафи для документів, які ми пропонуємо за замовчуванням. Виготовлення виробу можливе й з інших варіантів ДСП, але це збільшить його вартість на 10%. Дверцята шафи, за бажанням замовника, можуть відкриватися вліво або вправо.


Напіввідкрита, вузька шафа зі склом допомагає більш ефективно використовувати простір робочого кабінету або приміщення. У будь-якому офісі є папери, які можна зберігати в окремих стелажах, а не шухлядах робочих столів. Ця шафа допомагає зручно розмістити всі папери, які використовуються найменш часто, сховавши в нижню, закриту частину. А ті, які постійно потрібні співробітникам, можна розташувати на відкритій полиці.


За наявності необхідної замовнику моделі шафи, відвантаження здійснюється в короткі терміни. За відсутності товару на складі, термін виготовлення виробу становить до 35 робочих днів, в залежності від поточної завантаженості виробництва.


Гарантійний термін експлуатації товару становить 12 місяців.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Гарантійний термін експлуатації1 рік
Вага28/33 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа зі склом для паперів

  • Модель: Б 134
  • Артикул: Б 134
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 1525 грн

Каталог PDF