Стелаж для паперів Б 260

Стійкий і зручний офісний стелаж виготовлений з безпечних матеріалів. Має чотири місткі, відкриті полиці. Стелажі в інтер’єрі офісу, робочого кабінету або навчального закладу необхідні, щоб забезпечити швидкий і зручний доступ до паперів або речей. Наприклад, на відкритих полицях можна розташувати зразки матеріалів, які офісні співробітники можуть демонструвати потенційним клієнтам.


Характеристики моделі


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 260», «Б 270».


Зручний офісний стелаж виготовлений з надійних і довговічних матеріалів − ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою з ПВХ. Її товщина становить 0,5 мм. Наші покупці можуть вибирати одну з двох моделей з різними габаритними розмірами й масою:


  • «Б 260», 640х320х1490 мм, маса − 26 кг;
  • «Б 270», 740х370х1490 мм, маса − 31 кг.

Завдяки своєму універсальному дизайну, цей офісний стелаж прекрасно вписується в різні інтер’єри сучасних робочих кабінетів, офісів і навчальних закладів. ДСП, використаний для створення цього виробу, відноситься до матеріалу класу емісії формальдегіду Е1.


Особливості та переваги виробу


Як й інші офісні меблі, стелаж передбачений для компактного розміщення великої кількості корисних речей, документів, зразків продукції − усього того, що необхідно в більшості офісних приміщень сучасних компаній. Під час вибору цих меблів в першу чергу потрібно враховувати розміри Вашого приміщення, яке потрібно використати максимально раціонально.


Ми рекомендуємо купити офісний стелаж для використання в приміщеннях, де велика кількість документів, паперів й іншого приладдя повинні бути на видноті й в постійному доступі для співробітників.


Модель, яку ми пропонуємо, можна використовувати для зберігання різноманітних предметів середнього розміру. Міцна й стійка конструкція, безпечні матеріали − великі плюси цього виробу. Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців. Ми здійснюємо доставлення наших товарів у будь-яку точку України.

Ширина640/740 мм.
Глибина320/370 мм.
Висота1490 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага26/31 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стелаж для паперів Б 260

  • Модель: Б 260
  • Артикул: Б 260
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 999 грн

Каталог PDF