Стелаж офісний Б 360

Відкритий офісний стелаж, завдяки своєму універсальному дизайну, добре вписується в різноманітні офісні інтер’єри. Конструкція складається з трьох містких полиць, які дозволяють розмістити речі маленьких та середніх розмірів, необхідні співробітникам. Цю модель особливо зручно використовувати для зберігання документів, зразків продукції та матеріалів, які повинні бути в постійному доступі у персоналу офісу, навчального закладу, державної або комерційної установи.


Характеристики виробу


Зручний, місткий стелаж допоможе розв’язати питання з місцем для розташування досить великої кількості тек, документів й інших речей, необхідних працівникам офісу.


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 360», «Б 370».


Для замовлення доступні два варіанти, з різною масою й габаритними розмірами:


  • «Б 360», 640х320х1130 мм, маса − 21 кг;
  • «Б 370», 740х370х1130 мм, маса − 25 кг.

Особливості та переваги моделі


Ми рекомендуємо клієнтам, яким необхідно купити офісні стелажі, придбати саме цю модель з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці плити прикриті крайкою, товщиною 0,5 мм, виготовленою з ПВХ. Наші покупці можуть вибрати один з п’яти варіантів забарвлення, доступних для замовлення за замовчуванням. Можна замовити виготовлення виробу з ЛДСП іншого кольору, що збільшить вартість товару на 10%.


Конструкція має спеціальні опори, які дозволяють встановити меблі рівно, знівелювавши нерівності підлоги. Стелаж підходить для розміщення речей, які не обов’язково зберігати в закритих офісних шафах з металу. Гарантійний термін експлуатації − 12 місяців.


Термін виготовлення виробу, за відсутності товару на складі − до 35 робочих днів, в залежності від поточної завантаженості виробництва. Перед тим, як замовити вподобану модель − виконайте заміри місця в приміщенні, у якому Ви плануєте розмістити стелаж, щоб підібрати максимально відповідну модель.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1130 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага21/25 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Стелаж офісний Б 360

  • Модель: Б 360
  • Артикул: Б 360
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 876 грн

Каталог PDF