Шафа офісна Б 361

Зручну офісну шафу для документів можна компактно розташувати в сучасному офісному приміщенні. Модель має три полиці − дві нижні, закриті дверцятами, та відкриті, верхні полиці. Конструкція розміщена на опори, які регулюються й дозволяють нівелювати нерівності підлоги, розмістивши шафу рівно. Зручні меблі дозволяють компактно розташувати різноманітні предмети.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 361», «Б 371».


Наші покупці можуть вибрати одну з двох моделей, що мають різні габаритні розміри та масу:


  • «Б 361», 640х320х1130 мм, маса − 26 кг;
  • «Б 371», 740х370х1130 мм, маса − 30 кг.

Цей виріб відноситься до однієї з найбільш популярних і численних груп офісних меблів, наявних в асортименті нашого інтернет-магазину. Виріб допомагає ефективно використовувати, наявний у розпорядженні організації або установи, офісний простір. Цю шафу можна використовувати для зонування приміщення й створення різних інтер’єрів.


Особливості та переваги моделі


Ламінована ДСП, з якої виготовлена ця офісна шафа для документів, має товщину 16 мм. Торці плити покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Два закритих й одне відкрите відділення дозволяють розташувати досить велику кількість паперів і документів. Ми рекомендуємо покупцям провести заміри простору приміщення, у якому вони планують розмістити шафу, перед тим, як замовляти конкретну модель.


Хочете купити офісну шафу, яка не займає багато місця в приміщенні – віддайте перевагу цій моделі, яку можна замовити з доставленням у будь-який регіон України! Замовники можуть вибирати з шести пропонованих нами за замовчуванням варіантів забарвлення. Виріб можна виготовити з ЛДСП іншого забарвлення, що збільшить вартість товару на 10%.


У разі відсутності необхідної Вам моделі на складі, термін виготовлення готового виробу може становити до 35 робочих днів.


Гарантійний термін використання виробу − 12 місяців.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1130 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага26/30 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа офісна Б 361

  • Модель: Б 361
  • Артикул: Б 361
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1220 грн

Каталог PDF