Стелаж офісний Б 460

Стелаж офісний Б 460

  • Модель: Б 460
  • Артикул: Б 460
  • Наявність: В наличии
  • 744 грн

Зручний, низький офісний стелаж є повністю відкритим. Модель має дві полиці. Конструкція розміщена на опори, які регулюються, що дозволяє рівно встановити цей стелаж навіть у приміщенні з нерівною підлогою. Матеріал виготовлення − ламінована плита ДСП, торці якої покриті крайкою ПВХ, товщиною 0,5 мм.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 460», «Б 470».


Дві місткі полиці дозволяють розмістити в цьому стелажі досить велику кількість документів і речей, необхідних офісним працівникам. Виріб пропонується у двох моделях, які відрізняються одна від одної габаритними розмірами й вагою:


  • «Б 460», 640х320х765 мм, маса − 16 кг;
  • «Б 470», 740х370х765 мм, маса − 18 кг.

Компактний, відкритий офісний стелаж можна використовувати в різноманітних інтер’єрах. Завдяки своїй універсальності, ця модель легко вписується в дизайн будь-якого приміщення.


Переваги та особливості


В кожному офісі є певна кількість паперів і документів, які не потребують зберігання в спеціальних металевих сейфах. Вибираючи стелаж в офіс, важливо пам’ятати про те, що полиці цих меблів завжди відкриті, тому потребують постійного дотримання порядку. Ідеальний варіант − зберігати в цих меблях теки з паперами однакового зразка, а також інші предмети невеликих та середніх розмірів.


Офісний стелаж для папок призначений для обладнання офісних приміщень і робочих кабінетів. Виготовлення цього стелажа на замовлення займе до 35 робочих днів, в залежності від того, наскільки завантаженим буде виробництво на момент оформлення замовлення. Клієнти можуть вибрати один з п’яти варіантів кольору ламінованої ДСП.


Виготовлення стелажа з матеріалу іншого забарвлення можна замовити за умовою доплати в 10%.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота765 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага16/18 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF