Шафа для документів Б 162

Шафа для документів Б 162

  • Модель: Б 162
  • Артикул: Б 162
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 2368 грн

Містка й зручна офісна шафа для документів складається з двох закритих відділень і однієї відкритої полиці. Містка, але при цьому досить компактна модель дозволяє зручно розмістити велику кількість документів і паперів, які необхідно зберігати в спеціальному металевому сейфі, що закривається на ключ.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 162», «Б 172».


Ця шафа для документів пропонується нами у двох варіантах, з різними габаритами й масою:


  • «Б 162», 640х320х1850 мм, маса − 43 кг;
  • «Б 172», 740х370х1850 мм, маса − 53 кг.

Якщо Вам необхідно купити офісні шафи для документів − місткі, акуратні й надійні, віддайте перевагу цій моделі − виріб виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці покриті крайкою з ПВХ, що має товщину 0,5 мм.


У будь-якому офісі є папери й документи, які не потребують спеціального зберігання. Доступ до них співробітники офісу повинні мати постійно, і ці меблі були розроблені для їх зберігання. Задня стінка виготовлена з ДВП. Використана для виробництва даної моделі, ДСП є матеріалом класу емісії формальдегіду Е1.


Особливості та переваги моделі


Замовники можуть вибрати один з шести варіантів забарвлення ДСП, пропонованих нашим інтернет-магазином. Термін виготовлення цього виробу може становити до 35 робочих днів, в залежності від поточної завантаженості виробництва.


Основа конструкції − безпечні та якісні матеріали, які мають усі необхідні дозволи державних контролюючих органів.


Для того, щоб організувати в офісі комфортний робочий простір, потрібно використовувати меблі, які максимально відповідають потребам співробітників. Ця містка й компактна модель дозволяє ефективно використовувати доступний простір, зручно зберігати папери, до яких співробітники повинні мати постійний доступ.


Важливо: у вартість шафи для документів, зазначену на сайті, не входить ціна збирання моделі.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага43/53 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF