Шафа для паперів зі склом

Шафа для паперів зі склом

  • Модель: Б 164
  • Артикул: Б 164
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 2691 грн

Містка й надійна шафа для паперів зі склом, напівзакрита, призначена для документації, паперів та іншого офісного приладдя. З п’яти полиць шафи дві верхні закриті склом, дві нижні − дверцятами з ДСП. Полиця, розташована посередині, залишається відкритою. Зручна модель передбачена для офісу, робочого кабінету, навчального закладу, державної або комерційної установи.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 164», «Б 174».


Замовники можуть вибрати один з двох варіантів цієї шафи для паперів зі склом, різною масою й габаритними розмірами:


  • «Б 164», 640х320х1850 мм, маса − 42 кг;
  • «Б 174», 740х370х1850 мм, маса − 51 кг.

Торці ЛДСП, з якого виготовлена ця модель, покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Сама ламінована ДСП має товщину 16 мм і відноситься до матеріалу класу емісії Е1, що робить її на 100% безпечним матеріалом, дозволеним до використання для виготовлення меблів, якими можуть користуватися навіть діти.


Особливості та переваги моделі


Ця зручна офісна шафа для паперів зі склом має стильний, універсальний дизайн, завдяки якому виріб відмінно вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Відкриті й закриті полиці дозволяють зручно розташувати документи, папери й необхідні в роботі речі в залежності від того, як часто вони потрібні співробітникам.


Клієнти можуть замовити шафу для паперів зі склом в різних варіантах кольору − за замовчуванням ми пропонуємо одне з шести, зазначених вище, забарвлень. Можливе виготовлення шафи з матеріалу іншого забарвлення, що збільшує вартість виробу на 10%.


Як виробник, ми надаємо 12 місяців гарантії на даний товар. Також наші клієнти можуть оплатити своє замовлення зручним для них способом і отримати його в заздалегідь обумовлені терміни. Доставлення товарів здійснюється в усі регіони нашої країни.

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Гарантійний термін експлуатації1 рік
Вага42/51 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF