Стелаж офісний Б 130

Ця модель являє собою місткий, відкритий офісний стелаж з п’ятьма полицями, який дозволяє більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. Універсальний і консервативний дизайн робить можливим використання моделі в державних установах, офісах комерційних компаній, в навчальних закладах. Дуже добре підходить для зберігання предметів маленьких та середніх розмірів, а також паперів, які повинні бути в постійному швидкому доступі.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Клієнти, які хочуть купити офісний стелаж для тек, можуть вибрати на нашому сайті одну з двох моделей, з різною масою й габаритами:


  • «Б 130»: 336х320х1850 мм, маса − 23 кг;
  • «Б 140»: 386х370х1850 мм, маса − 26 кг.

Цей виріб виготовляється з ламінованої ДСП  − безпечного й міцного матеріалу класу емісії Е1. Товщина ЛДСП, з якої виготовлений офісний стелаж − 16 мм, а її торці покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм, у колір поверхні основного матеріалу. Невеликі пластикові опори, розташовані знизу конструкції, дозволяють уникнути пошкоджень поверхні підлогового покриття. Задня стінка стелажа виготовлена з ДВП.


Особливості та переваги моделі


Замовляйте цей якісний офісний стелаж з ДСП, якщо Вам необхідно облаштувати місце для зберігання документів, паперів, або зразків продукції, які повинні бути в зручному спільному доступі працівників офісу.


Шафа-стелаж для документів дозволяє ефективно використовувати робочий простір, і при цьому компактно й надійно зберігати документи, які не потребують зберігання в сейфах. Конструкція виробу − надійна й стійка. Класичний стиль, у якому витримано виріб, дозволяє розміщувати його в офісних, складських і  житлових приміщеннях.


Наші замовники можуть вибрати бажане забарвлення з п’яти варіантів, пропонованих нашим інтернет-магазином за замовчуванням. Терміни виготовлення й відвантаження цього товару залежать від завантаженості виробництва на момент замовлення, і обговорюються під час його обробки нашими менеджерами. Гарантія експлуатації − 1 рік.


Увага: ціна виробу на сайті вказана без урахування вартості збірки.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага23/26 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Стелаж офісний Б 130

  • Модель: Б 130
  • Артикул: Б 130
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 978 грн

Каталог PDF