Шафа офісна Б 132

Шафа офісна Б 132

  • Модель: Б 132
  • Артикул: Б 132
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1548 грн

Зручна та практична офісна шафа для документів не займає багато місця в робочому кабінеті або офісі, і дозволяє розташувати досить велику кількість паперів, документів, канцелярського приладдя й особистих речей, необхідних працівникам офісу. Якщо Вам потрібно купити офісну шафу, яка дозволяє раціонально використовувати робочий простір − придбайте саме цю модель!


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 132», «Б 142».


Цей виріб поставляється у двох варіантах, з різними габаритами й масою:


  • «Б 132», 336х320х1850 мм, маса − 29 кг;
  • «Б 142», 386х370х1850 мм, маса − 33 кг.

Основний матеріал, з якого виготовлена ця офісна шафа – ЛДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, товщиною 0,5 мм. Якісна ДСП, з якої виготовлена шафа, відноситься до матеріалу класу емісії формальдегіду Е1.


Дана модель має п’ять полиць, з яких дві верхні та дві нижні закриті дверцятами, а середня залишається повністю відкритою. Замовники можуть обирати зручне для них розташування петель − зліва чи справа.


Особливості та переваги


Клієнти нашого інтернет-магазину можуть вибирати один з шести, доступних за замовчуванням, варіантів забарвлення. Можна замовити виріб з іншого матеріалу, що має відповідний колір. Це може збільшити вартість замовлення на 10%.


Ця модель відмінно підходить для клієнтів, які бажають купити офісну шафу для паперів, яка не займає багато місця й дозволяє розмістити велику кількість важливих речей і паперів.


Ми виготовляємо офісну шафу для документів на замовлення, що займає до 35 робочих днів. Конкретний термін виготовлення залежить від поточної завантаженості виробництва.


Наша компанія створює офісні шафи на замовлення для навчальних закладів, робочих кабінетів і офісів. Оформляйте замовлення на товари нашого виробництва на сайті або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати консультації та відповіді на Ваші запитання! Гарантійний термін використання цього виробу становить 12 місяців.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага29/33 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF