Шафа комбінована для одягу

Зручна й багатофункціональна комбінована офісна шафа для одягу − досить компактний і місткий меблевий виріб для облаштування приміщень. Складається з великого модуля для верхнього одягу, з полицею для головних уборів, нагорі, і вузького, наполовину закритого модуля з п’ятьма полицями для сумок і дрібних особистих речей. Завдяки своєму стильному й лаконічному дизайну, вона добре вписується в різноманітні варіанти дизайну офісних приміщень.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 191», «Б 121».


Дана комбінована офісна шафа для одягу доступна у двох варіантах, з різними габаритними розмірами й, відповідно, різною масою:


  • «Б 191», 960х320х1850 мм, маса – 57 кг;
  • «Б 121», 1110х370х1850 мм, маса – 70 кг.

Ця модель являє собою комбіновану шафу для одягу з ЛДСП, матеріалу класу емісії Е1, торці якого покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Виріб складається з двох відділень − для верхнього одягу й дрібних речей. Підходить для комплектації офісних приміщень, робочих кабінетів, навчальних закладів.


Особливості та переваги моделі


Як й інші комбіновані шафи для одягу, ця модель дозволяє зручно розмістити досить велику кількість верхнього одягу та особистих речей працівників офісу або будь-якої установи, у якій буде розміщена ця модель.


Замовники можуть вибрати відповідний для них тип забарвлення ДСП з семи варіантів, запропонованих виробником. Можна замовити виготовлення цього виробу з інших різновидів ДСП, що збільшить вартість виробу на 10%. Терміни виготовлення шафи складають до 35 робочих днів, в залежності від того, наскільки буде завантажене виробництво на момент оформлення та оплати замовлення.


Замовляйте цю модель, якщо хочете придбати комбіновану офісну шафу для одягу, ціна якої є доступною, щоб створити зручне місце для зберігання речей Ваших співробітників!


Зверніть увагу: під час установки шафи її кріплення до стіни є обов’язковим!

Ширина960/1110 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага57/70 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа комбінована для одягу

  • Модель: Б 191
  • Артикул: Б 191
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 2647 грн

Каталог PDF