Шафа для документів зі склом

Містку й стійку офісну шафу для документів зі склом можна придбати в інтернет-магазині виробника, з доставленням у будь-яке місто України. Цю вузьку й компактну модель можна використовувати для того, щоб більш раціонально розпоряджатися простором офісного приміщення. Завдяки своєму універсальному дизайну, шафа добре вписується в інтер’єри робочих кабінетів і офісів, оформлених в різних стилях.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Моделі: «Б 234», «Б 244».


Для замовлення доступні дві моделі шафи для документів зі склом, що володіють різними габаритними розмірами й, відповідно, різною масою:


  • «Б 234», 336х320х1490 мм, маса − 24 кг;
  • «Б 244», 386х370х1490 мм, маса − 27 кг.

Щоб виготовити офісну шафу для документів зі склом, ми використовували якісні матеріали, дозволені до використання українським законодавством. Основний з них − ЛДСП класу емісії формальдегіду Е1, товщиною 16 мм. Торці плити покриті крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Усього шафа має чотири полиці − дві верхні, закриті скляними дверцятами, дві нижні − дверцятами з ДСП. Петлі, за бажанням замовника, можуть бути розташовані як з лівого, так і з правого боку.


Особливості та переваги моделі


Також замовник може вибрати бажане забарвлення ДСП з семи, запропонованих нами за замовчуванням, варіантів. Виготовлення виробу з ЛДСП іншого забарвлення також можливо, але це може збільшити підсумкову вартість замовлення приблизно на 10%.


Вузька шафа для документів зі склом дозволяє розмістити у швидкій доступності для співробітників, велику кількість документів, журналів та інших речей, необхідних працівникам офісу. У разі відсутності готового товару на складі, його виготовляють на замовлення, протягом 35 робочих днів. Або швидше, в залежності від поточної завантаженості виробництва.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1490 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага24/27 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа для документів зі склом

  • Модель: Б 234
  • Артикул: Б 234
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1346 грн

Каталог PDF