Стелаж для паперів закритий

Стелаж для паперів закритий

  • Модель: Б 431
  • Артикул: Б 431
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 721 грн

Невеликий, але при цьому досить місткий закритий стелаж для документів складається з двох полиць. Всередині цього виробу можна розмістити певну кількість документів, маленьких або середніх розмірів, які не потребують зберігання в закритих металевих сейфах. Ця модель − вдале рішення для того, щоб раціонально використати для зберігання документів невеликий простір офісу або робочого кабінету.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 431», «Б 441».


Можна замовити дві моделі цього стелажа, з різною масою й різними габаритами:


  • «Б 431», 336х320х765 мм, маса − 14 кг;
  • «Б 441», 386х370х765 мм, маса − 17 кг.

Матеріал − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Торці плити покриті крайкою, товщиною 0,5 мм, виготовленою з ПВХ. ДСП, використана для виготовлення цього виробу, − матеріал класу емісії формальдегіду Е1, безпечний для людини та дозволений до використання чинним вітчизняним законодавством.


Особливості та переваги моделі


Знизу конструкція спирається на опори, які регулюються. Це дозволяє нівелювати нерівності підлоги. Замовник може вибрати зручне для нього розташування петель − зліва чи справа. За замовчуванням виріб можна замовити в одному з шести варіантів забарвлення. Якщо покупець хоче замовити стелаж для документів з ДСП іншого кольору, його вартість збільшиться на 10%.


Клієнти, яким потрібні закриті стелажі, ціна яких є оптимальною, можуть замовити цю модель для розміщення в офісних приміщеннях або робочих кабінетах. Зверху на стелаж можна помістити вазу з квітами, елементи художнього оформлення офісу, документи або папери.


Хочете придбати офісний стелаж для документів з ДСП, який можна компактно розмістити у приміщенні? Ця модель − ідеальний для Вас варіант!

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота765 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага14/17 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF