Стелаж для документів

Стелаж для документів

  • Модель: Б 160
  • Артикул: Б 160
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 1580 грн

Зручний стелаж для документів середніх розмірів можна замовити в нашому фірмовому інтернет-магазині. Ідеально підходить для зберігання документів, до яких потрібно забезпечити постійний швидкий доступ, і які не потрібно зберігати в спеціальних металевих сейфах.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 160», «Б 170».


Матеріал, з якого виготовлений цей стелаж для документів – ДСП, товщиною 16 мм, та ламінована плита, торці якої покриті ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. ДСП відноситься до матеріалу класу емісії формальдегіду Е1, дозволеного до використання для виготовлення меблів, з якими контактують маленькі діти. Покупці можуть вибрати одну з двох моделей з різною масою та різними габаритними розмірами:


  • «Б 160», 640х320х1850 мм, маса − 32 кг;
  • «Б 170», 740х370х1850 мм, маса − 38 кг.

Задня стінка цього стелажа виготовлена з ДВП. Якщо Вам необхідно купити стелаж для документів стійкої конструкції, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів, оформляйте замовлення на цю модель за допомогою кошика нашого сайту. Як виробник, ми гарантуємо високу якість виробу, його надійність і безпеку.


Особливості моделі


Наші замовники можуть придбати один з шести варіантів забарвлення ДСП, представлених в картці товару. Можливі й інші варіанти ДСП − їх використання може збільшити вартість виробу на 10%. Ціна даного товару на сайті вказана без урахування вартості збірки. Гарантійний термін експлуатації стелажа становить 12 місяців.


Замовляйте цю модель, якщо Вам необхідні зручні й місткі офісні стелажі для документів відкритого типу, без скла та дверей. Оформляйте замовлення самостійно в нашому інтернет-магазині або зв’яжіться з нашими менеджерами, якщо Вам необхідна допомога в оформленні замовлення. Наші співробітники дадуть відповіді на всі питання з приводу даного товару!

Ширина640/740 мм
Глибина320/370 мм
Висота1850 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага32/38 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF