Шафа для документів Б 231

Шафа для документів Б 231

  • Модель: Б 231
  • Артикул: Б 231
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 1150 грн

Виготовлена з ламінованої ДСП, офісна шафа для документів може компактно розміститися на невеликому просторі. Якщо Ви хочете більш раціонально використовувати місце в Вашому робочому кабінеті, приміщенні навчального закладу або офісі комерційної організації, замовте цю напівзакриту модель. Це дозволить вам зберігати в ній речі маленьких і середніх розмірів: теки, журнали, документи, канцелярське приладдя.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Моделі: «Б 231», «Б 241».


Зручну шафу-стелаж для документів можна замовити в різному виконанні, з різними габаритними розмірами й масою:


  • «Б 231», 336х320х1490 мм, маса − 22 кг;
  • «Б 241», 386х370х1490 мм, маса − 25 кг.

Товщина ДСП, з якої виготовлена ця офісна шафа для документів, становить 16 мм. Торці плити покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Ці меблі не займають багато простору, але завдяки чотирьом містким полицям, дозволяють розмістити досить велику кількість корисних речей, необхідних співробітникам офісу.


Особливості та переваги моделі


За замовчуванням, модель доступна для замовлення в будь-якому з семи варіантів забарвлення. Покупці можуть замовити її й в інших варіантах, що збільшить підсумкову вартість товару на 10%. Замовляйте цю вузьку шафу для документів, і зручно розміщуйте в ній всі папери та офісне приладдя, яким немає місця на робочому столі. Та інші матеріали, які не вимагають спеціального зберігання в закритих металевих сейфах.


У сучасних умовах, коли офіси часто являють собою відкритий простір, зберігати частину документів необхідно в спеціальних шафах, щоб забезпечити зручний доступ до них для великої кількості співробітників. Для швидкого доступу, папери можна розташувати на відкритих полицях, для закритого − на двох нижніх полицях, що закриваються дверцятами.


Гарантійний термін експлуатації − 12 місяців. Покупці можуть оплатити своє замовлення в нашому інтернет-магазині зручними для них способами. Ми здійснюємо доставлення наших товарів у всі регіони України.

Ширина336/386 мм
Глибина320/370 мм
Висота1490 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага22/25 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF