Шафа офісна закрита Б 233

Зручна модель дозволяє раціонально використовувати навіть невелику ділянку офісного простору, розташувавши в ньому закриту офісну шафу для документів з чотирма місткими полицями. Невід’ємний атрибут кожного офісу, учительської, робочого кабінету — це невелика вузька шафа, яка використовується для зберігання паперів і документів.


Якщо Ви відчуваєте необхідність розмістити частину паперів в закритому відділенні, замовляйте цю модель. Вона дозволить вам навіть у невеликому просторі зберігати досить велику кількість речей, необхідних працівникам офісу. Стильний дизайн дозволяє цьому виробу органічно виглядати в різноманітних варіантах інтер’єрів приміщень.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Модель: «Б 233», «Б 243».


Для замовлення доступні дві моделі цього товару з різними габаритними розмірами й масою:


  • «Б 233», 336х320х1490 мм, маса − 24 кг;
  • «Б 243», 386х370х1490 мм, маса − 27 кг.

ДСП, з якої виготовлено даний виріб, має товщину 16 мм. Її торці закриті надійною й міцною крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Якщо у Вашому робочому приміщенні занадто мало місця для розміщення великогабаритних моделей шаф, ця модель допоможе Вам зручно розташувати речі, використавши тільки невелику частину доступного простору.


Особливості та переваги моделі


Цю офісну шафу для документів можна замовити й виготовити в одному з шести варіантів забарвлення, доступних за замовчанням. Цей виріб можна виготовити й з ДСП іншого забарвлення, за бажанням замовника, що збільшить підсумкову вартість товару на 10%.


Даний модуль не займає багато місця, але допомагає більш повно використовувати, наявний у розпорядженні замовника, простір приміщення.


Гарантійний термін експлуатації − 12 місяців. Покупець може оплатити замовлення зручним для нього способом. Ми здійснюємо доставлення в усі регіони України.

Ширина336/386 мм.
Глибина320/370 мм.
Висота1490 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага24/27 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа офісна закрита Б 233

  • Модель: Б 233
  • SKU: Б 233
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 971 грн