Стіл письмовий з 2-ма шухлядами

Хочете купити зручний і безпечний письмовий стіл, виготовлений з довговічних і міцних матеріалів? Замовляйте письмовий стіл з двома шухлядами, виготовлений вітчизняним виробником з матеріалів високої якості, стійких і надійних!


Характеристики моделі


Серія: «Бюджет».


Модель: «П 361» і «П 371».


Виріб виготовлено з міцної ДСП класу емісії формальдегіду Е1, дозволеної до використання для виробництва меблів, якими будуть користуватися навіть маленькі діти й підлітки. Клієнти можуть замовити два варіанти виробу – полиця й шухляди якого розташовані відповідно до лівого або правого боку. Товщина ламінованої ДСП, з якої виготовлений стіл, становить 16 мм. Торці стільниці покриті ПВХ-крайкою, що має товщину 1 мм. Торці інших елементів, зроблених з ДСП, покриті ПВХ-крайкою, яка має товщину 0,5 мм.


Особливості та переваги виробу


Якщо Ви хочете купити письмовий стіл з якісних матеріалів − оформляйте замовлення на нашому сайті через кошик, самостійно, або зв’яжіться з нашими співробітниками. Цей стіл, завдяки своїй універсальності, легко вписується в інтер’єри сучасних офісів, робочих кабінетів, навчальних закладів. Дві зручні шухляди й полиця дозволяють розмістити досить велику кількість паперів, документів і особистих речей.


Покупці мають можливість вибрати один з семи варіантів забарвлення ДСП. Вага виробу, в залежності від габаритних розмірів, становить 36 або 38 кг. Поверхня ДСП − гладка, приємна на дотик. Стіл можна використовувати для організації робочих місць офісних співробітників, які виконують свої професійні обов’язки.


Вартість товару на сайті вказана без вартості збірки.

Ширина1200 мм.
Глибина600/700 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага36/38 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл письмовий з 2-ма шухлядами

  • Модель: П 361
  • Артикул: П 361
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1575 грн

Каталог PDF