Стіл комп'ютерний фігурний

Оригінальний і стильний кутовий комп’ютерний стіл допомагає раціонально використовувати обмежений простір офісного приміщення. Ця модель, завдяки універсальному дизайну, легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Відмінні риси столу − ергономічний корпус, висока якість матеріалів, спеціальне відділення під системний блок комп’ютера й зручна висувна полиця на горизонтальних напрямних, для клавіатури й миші.


Характеристики виробу


Серія: «Персонал».


Модель: «П 500».


Оригінальна модель − зручний комп’ютерний стіл незвичайної форми, виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою з ПВХ, товщиною 1 мм (для стільниці) або 0,5 мм (для стойових та інших елементів).


Завдяки його конструкції, стіл можна зручно розташувати в кутку. Всі кути стільниці, розташовані з боку людини, яка сидить за столом, − заокруглені. Це запобігає появі ударів та пошкоджень одягу.


Цей фігурний комп’ютерний стіл має спеціальну нішу під системний блок і висувну полицю для миші й клавіатури, розташовану під стільницею.


Стільниця має фігурний, ергономічний і плавний виріз, який дозволяє людині, яка працює за столом, тривалий час зручно сидіти, не напружуючи спину. Ергономічна конструкція дає можливість працівнику офісу, школяру чи студенту зберегти здорову поставу під час тривалої роботи за комп’ютером.


Особливості та переваги моделі


Замовники можуть вибрати один з двох дзеркальних по відношенню один до одного варіантів цієї моделі − лівий (у якого ніша під системний блок розташована зліва) або правий (ніша справа). Також покупець може вибирати бажаний колір ДСП з семи запропонованих варіантів.


Термін виготовлення залежить від поточної завантаженості підприємства й може становити до 35 робочих днів. Ціна виробу вказана без вартості збірки. Замовляйте цю зручну й надійну модель, якщо Вам потрібно купити кутовий комп’ютерний стіл, який відмінно вписується в кути приміщення, і дозволяє зручно розташувати робоче місце!

Ширина1075 мм.
Глибина680 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага30 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл комп'ютерний фігурний

  • Модель: П 500
  • SKU: П 500
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1181 грн