Стіл комп'ютерний фігурний c 3-ма шухлядами

Зручний, місткий комп'ютерний стіл з шухлядами й полицями являє собою стильну й ергономічну конструкцію. Модель ідеально підходить для офісних приміщень, навчальних закладів, робочих кабінетів. Стіл має безліч особливостей конструкції, які роблять його зручною та ергономічною моделлю, яка підходить для обладнання робочих місць.


Характеристики моделі


Серія: «Персонал».


Модель: «П 563».


Стіл виготовлений з ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Матеріал має товщину 16 мм, торці покриті крайкою, товщиною 1 мм − для стільниці, і 0,5 мм − для всіх інших елементів. Всі матеріали, використані для виготовлення цієї моделі, є на 100% безпечними й екологічно чистими, дозволеними до використання чинним українським законодавством.


Замовники можуть вибрати ліве або праве розташування шухляд комп’ютерного столу, зручне для конкретного співробітника. З одного боку столу розташовані три шухляди й полиця, з іншого − ніша під системний блок комп’ютера та кілька відкритих полиць.


Стільниця має ергономічний виріз, що забезпечує зручність під час сидіння. Всі кути столу заокруглені, щоб зменшити можливість отримати удар або пошкодити одяг.


Особливості та переваги виробу


Ми пропонуємо вам купити комп’ютерний стіл з шухлядами й полицями за доступною ціною. Ви можете використовувати модель для обладнання повноцінного робочого місця працівників різного профілю, які працюють в офісах за комп’ютерами. Стильний дизайн дозволяє цьому столу органічно поєднуватися з широким спектром дизайну приміщень.


Ми надаємо гарантійний термін експлуатації для даного виробу в 12 місяців.


Ціна виробу, зазначена в картці товару, не включає вартість збірки.

Ширина1575 мм.
Глибина600 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага64 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл комп'ютерний фігурний c 3-ма шухлядами

  • Модель: П 563
  • SKU: П 563
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 2730 грн