Стіл комп'ютерний кутовий

Зручний, місткий і ергономічний кутовий комп'ютерний стіл з шухлядами дозволяє раціонально використовувати простір робочого кабінету, офісу або житлового приміщення. Цей стіл можна використовувати в якості робочого місця школяра або студента, і в якості робочого місця офісного працівника.


Характеристики виробу


Стіл виготовлений з ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Торці стільниці покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм, торці інших елементів − ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Маса готового виробу становить 66 кг.


З одного боку кутового комп’ютерного столу розташовується відділення з полицею й трьома шухлядами, з іншого боку − відділення для системного блоку, з невеликою полицею, розташованою під стільницею. Посередині столу, під стільницею, розташована висувна полиця, призначена для клавіатури й мишки. Стільниця має ергономічний виріз, який дозволяє працівнику сидіти зручно, не напружуючи спину, зберігаючи поставу.


Кути стільниці й полиць заокруглені, щоб запобігти пошкодженням одягу та отриманню травм. Всі матеріали, використані для виготовлення цього столу, є на 100% безпечними й дозволеними до використання чинним вітчизняним законодавством.


Особливості та переваги моделі


Міцний, якісний і довговічний кутовий комп’ютерний стіл має стильний дизайн, що дозволяє розмістити його в будь-якому сучасному офісному інтер’єрі. Виріб виготовляється в термін до 35 робочих днів, в залежності від завантаженості виробництва.


Велика перевага спеціального комп’ютерного столу − можливість компактно розташувати системний блок у відділенні під стільницею, захистити його від випадкових ударів та звільнити стільницю для особистих речей, документів та інших офісних паперів.


Замовники можуть вибирати забарвлення з 10, запропонованих в картці товару, варіантів. Також покупці можуть вибрати один з двох «дзеркальних» по відношенню один до одного варіантів виробу − у якому відділення з шухлядами знаходиться зліва чи справа.


Ціна товару вказана без вартості збірки.

Ширина1400 мм.
Глибина600 (900) мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага66 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл комп'ютерний кутовий

  • Модель: П 564
  • SKU: П 564
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 2631 грн