Стіл комп'ютерний з 2-ма шухлядами

Зручний комп’ютерний стіл з шухлядами − компактна, надійна й міцна модель. Виготовлений з на 100% безпечних і якісних матеріалів, дозволених чинним вітчизняним законодавством.


Характеристики виробу


Серія: «Персонал».


Модель: «П 562», «П 572».


Стіл виготовлений з ДСП, товщиною 16 мм. Торці стільниці покриті ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм. Торці інших елементів − ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Замовники можуть вибрати один з двох варіантів цієї моделі, з різними габаритними розмірами й масою:


  • «П 562», 1300x600x750 мм, маса − 45 кг;
  • «П 572», 1300x700x750 мм, маса − 53 кг.

З одного боку столу розташовані дві невеликі шухляди з полицею над ними, з іншого − відділення для системного блоку комп’ютера з невеликою полицею між ними та стільницею. По центру столу, під стільницею, розташована висувна полиця, призначена для клавіатури й комп’ютерної миші.


Особливості та переваги моделі


Спеціальний комп’ютерний стіл з шухлядами зручний тим, що дозволяє акуратно розмістити в просторі офісу або житлової кімнати, а також навчального закладу, комп’ютери з системними блоками. Універсальний, лаконічний дизайн цього виробу дозволяє йому органічно виглядати в різноманітних інтер’єрах.


Стійка, надійна модель, гарантійний термін експлуатації якої становить 12 місяців. Замовники можуть вибрати один з двох «дзеркальних» по відношенню один до одного варіантів − лівий (шухляди розташовані зліва, а відділення для системного блоку − праворуч) або правий (навпаки).


Вартість виробу вказана без урахування вартості збірки. Термін виготовлення виробу − до 35 робочих днів, в залежності від рівня завантаженості виробництва. Хочете придбати зручний, надійний і компактний комп’ютерний стіл − оформляйте замовлення на цю модель на нашому сайті прямо зараз!

Ширина1300 мм.
Глибина600/700 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага45/53 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл комп'ютерний з 2-ма шухлядами

  • Модель: П 562
  • SKU: П 562
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1849 грн