Стілець "Тоді з фанерою та РВ"

Міцний і надійний дитячий стілець з регулюванням висоти виготовлений з безпечних для дітей, якісних матеріалів, дозволених для використання чинним законодавством. Перевага цієї моделі — можливість регулювати висоту виробу, роблячи його зручним для дитини в міру її зросту. Зручний дитячий стілець для дитсадка, що регулюється за висотою, можна використовувати не тільки для дошкільних навчальних закладів, а й для організації зручного місця для навчання та дозвілля малюка в домашніх умовах.


Характеристики виробу


Модель: «Тоді Тоді з фанерою та регулюванням висоти».


Основа конструкції цього стільця — металевий каркас з труби квадратного перетину, товщина стінок якої становить 1 мм. Металеві елементи стільця пофарбовані порошковою поліефірно-епоксидною емаллю. Вона стійка до пошкоджень, відмінно захищає виріб від корозії.


Колір порошкової емалі можна вибрати з семи запропонованих нами варіантів. Сидіння й спинка стільця виготовлені із гнутої фанери, товщиною 8 мм. Маса повністю готового виробу становить 2,4 кг. Висота спинки цієї моделі складає 130 мм, розмір сидіння − 280х260 мм.


Переваги та особливості виробу


Цей стілець для дитячого садка можна замовити в одному з двох варіантів − з регулюванням висоти для 0, 1 і 2 ростових груп, або для 1, 2 і 3 груп. Ви можете купити стілець для дитячого садка, висота сидіння якого підіймається на:


  • 260/300/340 мм.

Залежно від зросту дитини, висота сидіння може бути наступної висоти:


  • 260 мм для дитини зростом 100...115 см;
  • 300 мм для дитини зростом 115...130 см;
  • 340 мм для дітей зростом вище 130 см.

Як виробник, ми надаємо гарантію на експлуатацію металевого каркаса на 24 місяці, елементів конструкції, виготовлених з фанери − на 12 місяців.

Ширина280 мм.
Глибина260 мм.
Висота260/300/340 мм.
КаркасСталева труба квадратного перетину 20х20 мм., товщиною стінки 1,2 мм.
Спинка й сидінняГнута фанера, товщиною 8 мм.
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага2,4 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець "Тоді з фанерою та РВ"

  • Модель: Тодик ГФ с РВ
  • Артикул: Тодик ГФ с РВ
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 394 грн

Каталог PDF