Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі ДСП

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі ДСП

  • Модель: Л 23
  • Артикул: Л 23
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1379 грн

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей.


Характеристики виробу


Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають круглий перетин, діаметром 22 мм. Також використовується труба квадратного перетину 20х20 мм. Товщина стінки цієї труби не менше 1,2 мм. Сидіння зроблене з ЛДСП та має заокруглені кути. Використані для виготовлення виробу, матеріали безпечні для маленьких дітей і дозволені до використання чинним українським законодавством.


Металевий каркас пофарбований порошковою, стійкою поліефірно-епоксидною емаллю, що не викликає алергічної реакції. Її колір замовники можуть вибрати з пропонованих нами варіантів. Також лавка для роздягальні може мати абсолютно різний колір ЛДСП, за бажанням замовника, який може вибрати з 3 пропонованих виробником варіантів.

Габаритні розміри виробу складають 1200х300 мм.


Особливості та переваги моделі


Ця дитяча лавка для роздягальні — зручний та безпечний меблевий виріб, призначений для комплектування дошкільних навчальних закладів. Дана модель виключає ризик можливості отримати удари або пошкодити свій одяг.


Пропонована нами лавка для роздягальні не регулюється за висотою. Однак, покупці можуть одразу замовити виготовлення цього виробу в потрібній висоті, що відповідає зросту дітей, які будуть ним користуватися:


  • 220 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см
  • 260 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см
  • 300 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см
  • 340 мм для маленьких дітей зростом вище 130 см

Терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості виробництва й повідомляються нашому клієнтові менеджером під час обробки замовлення.


Ми надаємо гарантію на виріб терміном в 12 місяців.

Ширина1200 мм
Глибина300 мм
Висота220/260/300/340 мм
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
КаркасТруба круглого перетину діаметром 22 мм і труба квадратного перетину 20х20 мм. Товщина стінки не менше 1,2 мм
Вага9 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF