Стілець дитячий "Тоді з фанерою"

Зручний, стійкий та міцний дитячий стілець підходить для комплектації дошкільних навчальних закладів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Модель також можна використовувати для меблювання дитячих кімнатах житлових приміщень. Дитячий стілець має стильний дизайн, легко вписується в різноманітні інтер’єри. Виготовлений на основі металевого каркаса.


Характеристики виробу


Модель «Тоді з фанерою».


Труба, з якої виготовлений каркас виробу, має квадратний перетин. Її розміри — 20х20 мм, товщина стінки — 1 мм. Поверхня пофарбована стійкою порошковою епоксидно-поліефірною емаллю, що надійно захищає каркас від корозії. Колір емалі замовники можуть вибрати з семи пропонованих нами варіантів.


Закінчення труб закриті заглушками, зробленими з пластику, які перешкоджають пошкодженням поверхні підлоги, отриманню травм чи пошкоджень одягу.


Сидіння й спинка стільця виготовлені з міцної фанери, товщиною 8 мм. Усі кути матеріалів заокруглені, щоб виключити ризик отримання травм.


Переваги та особливості моделі


Якщо Ви хочете купити дитячий стілець для письмового столу, замовляйте виріб потрібної висоти, в залежності від зросту дитини:


  • 220 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 260 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 300 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 340 мм для дітей зростом вище 130 см.

Цей дитячий стілець для навчання — стійкий, надійний та міцний виріб, що користується популярністю серед фахівців, які займаються закупівлею інвентарю для дитячих садків. Дитячий стілець для письмового столу «Тоді з фанерою» користується популярністю серед батьків, які планують організувати своєму малюкові зручне місце для навчання.


Габаритні розміри виробу — 280х260 мм. Маса готового стільця — 2 кг.


Гарантійний термін експлуатації металевого каркаса — 24 місяці, фанери — 12 місяців.

Ширина280 мм.
Глибина260 мм.
Висота220/260/300/340 мм.
КаркасСталева труба квадратного перетину 20х20 мм., товщиною стінки 1,2 мм.
Спинка й сидінняГнута фанера, товщиною 8 мм.
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага2 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець дитячий "Тоді з фанерою"

  • Модель: Тодик ГФ
  • Артикул: Тодик ГФ
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 385 грн

Каталог PDF