Стільчик "Тоді м'який з РВ"

Невеликий і дуже зручний дитячий стілець з регулюванням висоти можна використовувати для комплектування домашньої дитячої кімнати. Модель зроблена на основі металевого каркаса. Усі кути виробу заокруглені, щоб діти не могли пошкодити одяг або отримати удар, зачепившись об гострий кут. У разі відсутності потрібної покупцю моделі на складі виріб виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення залежать від рівня завантаженості виробництва й обговорюються під час обробки Вашого замовлення.


Характеристики виробу


Модель: «Тоді м'який з регулюванням висоти».


Металевий каркас виробу виготовлений з металевої труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм (з товщиною стінки 1 мм), і 25х25 мм (з товщиною стінки 1,2 мм). Пофарбований якісною, стійкою поліефірно-епоксидною емаллю, що надійно захищає метал від корозії та є стійкою до зовнішніх пошкоджень.


Висота сидіння може регулюватися для 0, 1 і 2 або для 1, 2 і 3 ростових груп. Висота сидіння цього стільця для дитячого садка може складати:


  • 260, 300 і 340 мм.

Усі закінчення труб металевого каркаса закриті пластиковими заглушками, які запобігають пошкодженню поверхні підлоги й одягу.


Маса готового виробу становить 2,9 кг, габаритні розміри сидіння − 280х260 мм.


Переваги та особливості оформлення замовлення


Наші клієнти, які хочуть купити стілець для дитячого садка, можуть замовити модель, висота сидіння якої може змінюватися в залежності від зросту дитини. Сидіння підіймаються на наступну висоту:


  • 260 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 300 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 340 мм для дітей вище 130 см.

Наші клієнти можуть придбати дитячий стілець з регулюванням висоти, вибравши бажаний колір каркасу з семи запропонованих нами варіантів. І колір штучної шкіри, якою покрито сидіння, з майже двох десятків варіантів забарвлення. Покрите штучною шкірою, м’яке сидіння дуже зручне для дітей.


Гарантійний термін експлуатації металевого каркаса − 24 місяці, штучної шкіри — 12 місяців.

Ширина280 мм.
Глибина260 мм.
Висота260/300/340 мм.
КаркасСталева труба квадратного перетину 20х20 мм., товщиною стінки 1,2 мм.
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага2,6 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стільчик "Тоді м'який з РВ"

  • Модель: Тоди М с РВ
  • Артикул: Тоди М с РВ
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 571 грн

Каталог PDF