Дитяча ігровий стінка "Кораблик"

Дитяча стінка «Кораблик» передбачена для комплектації шкіл, дошкільних установ, ігрових зон. Є ідеальною системою зберігання всіх необхідних речей: іграшок, посібників та інших предметів. Має безліч поличок, відкритих і закритих ніш, висувних шухляд. Оригінальний морський дизайн обов’язково сподобається дітям — модель стане яскравим акцентом у приміщенні. Купівля даної функціональної моделі набагато вигідніше, ніж кожного гарнітура окремо.


Має заокруглені кути, завдяки чому є безпечною для дітей. Представлена в такому колірному поєднанні ДСП: Червоний, Жовтий, Синій. Це екологічний, зносостійкий матеріал, який має всі сертифікати якості й відповідає стандартам ДСТУ. Конструкція дає можливість дітям самостійно брати й складати на місце необхідні іграшки, тим самим привчаючи їх до порядку.


Основні характеристики моделі


  1. Розміри дитячої стінки в садочок: 4400х430х1795 мм.
  2. Вага дитячої стінки для іграшок складає 202 кг.
  3. Торці покриті пластиковою крайкою ПВХ, товщиною 0,5 мм, для захисту від вологи й механічних пошкоджень.
  4. Має пластикові ніжки, завдяки чому захищає підлогу від пошкоджень.
  5. Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців.

Як оформити замовлення в нашому інтернет-магазині


У каталозі нашого сайту представлено багато дитячих меблів. Ви можете купити дитячу ігрову стінку за оптимальною ціною, оскільки ми є прямим виробником. Для вас запропоновані зручні способи оплати й доставлення. Ви можете оплатити покупку безготівковим платежем. Доставлення здійснюється за допомогою транспортних компаній у зазначені терміни. Зверніть увагу, що вартість збірки й доставлення оплачується окремо. У разі виникнення питань звертайтесь до нашого менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Ширина4400 мм.
Глибина430 мм.
Висота1795 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага202 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Дитяча ігровий стінка "Кораблик"

  • Модель: Кораблик
  • SKU: Кораблик
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 8427 грн