Стіл для сповивання

Компактний і дуже зручний стіл для сповивання дитини можна використовувати в домашніх умовах, і в дитячих садках. Модель користується популярністю в усіх закладах, що мають кімнату для молодої мами. Приміщення, призначене для сповивання малюків, повинне бути заздалегідь облаштоване необхідними меблями, щоб співробітники закладу мали змогу належно доглядати за малюками. Ця модель дозволяє зручно розташувати дитину для сповивання, провести санітарну обробку або огляд в медичній установі.


Характеристики моделі


Замовникам, які хочуть купити дитячий стіл, варто облаштувати в приміщенні для цих меблів спеціальне місце. Габаритні розміри й міцність моделі складають 800х800х1050 мм. Висота стільниці становить 950 мм.


Як й інші меблі з асортименту, призначені для маленьких дітей, цей стіл для сповивання дитини виготовлений з на 100% безпечних для здоров’я дітей матеріалів, що мають необхідні висновки контролюючих органів.


Ламінована ДСП класу емісії Е1, з якої виготовлений стіл для сповивання, має товщину 16 мм. Торці цього матеріалу покриті міліметровою крайкою з ПВХ.


Особливості та переваги виробу


Рішення купити стіл для сповивання для використання в домашніх умовах багатьом сучасним мамам здається спірним. Фактично він необхідний для догляду за дитиною до 1 року, а далі може розглядатися як марна деталь інтер’єру. Однак, в дитячих садках, пологових будинках, пологових відділеннях інститутів та лікарень столик для сповивання є необхідним предметом меблювання.


Попри те, що не всі батьки наважаться купити стіл для сповивання додому, ми радимо не нехтувати цими меблями всім, хто хоче створити комфортні умови для догляду за малюком. Завдяки універсальності дизайну, цей столик вдало вписується в різні інтер’єри.


Вага виробу − 43 кг. Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців.

Ширина800 мм.
Глибина800 мм.
ВисотаВисота виробу 1050 мм. Висота стільниці 950 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
Вага43 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл для сповивання

  • Модель: Стол для пеленания
  • Артикул: Стол для пеленания
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 2199 грн