Столик дитячий "Капітон"

Стильний та надійний дитячий столик з регулюванням висоти можна використовувати в дитячих садках і домашніх умовах. Зручний та якісний виріб з регулюванням висоти виготовлений з безпечних матеріалів, дозволених на території України. Використана сировина має всі необхідні дозволи з боку державних контролюючих органів. ДСП, з якої зроблений стіл − матеріал класу емісії Е1, безпечний для маленьких дітей.


Характеристики виробу


На цю модель варто звернути увагу замовникам, які хочуть купити дитячий столик від виробника за доступною вартістю, з доставленням в усі регіони України. Завдяки стильному й універсальному дизайну, дитячий столик «Капітон» можна використовувати в різноманітних інтер’єрах.


Цей дитячий столик виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Наші покупці можуть вибирати один з багатьох варіантів забарвлення. Включаючи яскраві кольори, такі як «зелена вода», «лаванда», «апельсин», «жовтий». Крайка, якою покриті торці ДСП, виготовлена з пластику жовтого кольору. Має товщину 1 мм для стільниці й 0,5 мм для всіх інших конструктивних елементів.


Переваги та особливості виробу


Модель ідеально підходить для тих, хто хоче купити дитячий столик і підбирає відповідний виріб. Розмір стільниці — 550х450 мм. Регулювати висоту столика можна для 0, 1, 2 і 3 ростових груп:


  • 400 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 460 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 520 мм для маленьких дітей зростом 115-130 см;
  • 580 мм для дітей висотою від 130 см.

Цей зручний столик для дітей має невелику підставку для ніг, що дозволяє дитині зручно розташуватися за столом та поставити ноги.


Конструкція спирається на пластикові опори, що перешкоджають пошкодженню підлоги. Маса готового виробу становить 8,5 кг.


Гарантійний термін використання даної моделі — 12 місяців.

Ширина550 мм.
Глибина450 мм.
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
Вага8.5 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик дитячий "Капітон"

  • Модель: ДС 1КТ
  • Артикул: ДС 1КТ
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 678 грн

Каталог PDF