Столик дитячий одномісний з регулюванням висоти

Зручний, міцний дитячий столик з регулюванням висоти призначений для використання в дошкільних навчальних закладах. Модель виготовлена з ламінованої ДСП класу емісії Е1. Знизу спирається на пластикові опори, що запобігають пошкодженню поверхні підлоги. Завдяки своєму стильному дизайну, цей дитячий столик відмінно підходить для найрізноманітніших інтер’єрів.


Характеристики виробу


ДСП, з якої виготовлена ця модель, має товщину 16 мм. Торці стільниці оброблені крайкою з ПВХ товщиною 1 мм. Усі, використані для виробництва цього товару, матеріали є безпечними для дітей. Дозволені до використання для виробництва меблів, з якими будуть контактувати маленькі діти. Стільниця має габаритні розміри 550х450 мм.


Висоту столу можна регулювати за чотирма ростовим групам − нульовою, першою, другою і третьою. Висота стільниці буде наступною, в залежності від зросту дитини:


  • 400 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • 460 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • 520 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • 580 мм для маленьких дітей зростом понад 130 см.

Вага зібраного виробу становить 10 кг. Висота стільниці регулюється без допомоги фахівців. Самостійно розібратися в конструкції столу та регулюванні висоти може будь-яка доросла людина.


Переваги та особливості моделі


Клієнти, яким необхідно купити дитячий столик, можуть віддавати перевагу цій простій та універсальній моделі. Наші замовники можуть вибрати один з більш ніж десяти пропонованих варіантів кольору виробу.


Також покупці можуть вибрати столик для дітей з додатковими опціями − поличкою і невеликою шухлядою, або замовити дитячий столик без будь-яких модифікацій. Термін виготовлення необхідної Вам партії цього виробу на замовлення, при умові відсутності на складі, залежить від поточної завантаженості виробництва. Обговорюється з нашими менеджерами в процесі обробки Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина550 мм.
Глибина450 мм.
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
Вага10 / 10.5 / 11 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик дитячий одномісний з регулюванням висоти

  • Модель: ДСР 10
  • Артикул: ДСР 10
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 921 грн

Каталог PDF