Меблі для актового залу

Сортувати:

Крісло секційне відкидне "Економ"

Модель: Эконом

Клієнти, яким необхідно обладнати місцями для сидіння актові та конференц-зали, зали очікування та інші приміщення, можуть купити відкидні секційні крісла «Економ» у нашому інтернет-магазині. Як виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни на якісні товари, виготовлені на нашому власному виробництві кваліфікованими співробітниками. Наші відкидні крісла продаються секціями по два, три й чотири посадкових місця. Характеристики виробу Це відкидне крісло виготовляється на основі металевого каркасу, зро..

Крісло секційне відкидне "Стандарт"

Модель: Стандарт

Міцні, надійні й зручні секційні крісла можна використовувати для комплектації актових залів, кінотеатрів і театрів, а також будь-яких інших приміщень, які необхідно обладнати посадковими місцями. Якщо Вам необхідно придбати крісла для актових залів за доступними цінами, замовляйте модель «Стандарт», яка має універсальний дизайн. Це дозволяє цим меблям легко вписуватися в інтер’єри з різноманітним оформленням. Характеристики виробу Виготовлене з безпечних і якісних матеріалів, крісло для актов..

Крісло секційне відкидне "Ліцей"

Модель: Лицей

Секційні крісла «Ліцей» − відмінний варіант для тих, кому необхідно купити крісла для актових залів, виготовлені українським виробником з якісних і безпечних матеріалів. Покупці можуть вибрати бажану кількість секцій цього виробу − дві, три або чотири. У цих ергономічних кріслах можна зручно сидіти тривалий час, не відчуваючи втоми, адже їх сидіння здатні приймати анатомічну форму тіла людини. Характеристики виробу Ми пропонуємо клієнтам, яким потрібно купити крісла для актових залів, зупинити..

Крісло секційне відкидне "Вектор"

Модель: Вектор

Зручні секційні крісла «Вектор», виготовлені з надійних матеріалів, відмінно підходять для облаштування актових залів, невеликих кінотеатрів, залів очікування та інших місць, у яких необхідно організувати місця для сидіння. Виготовлені з безпечних і довговічних матеріалів, ці крісла сконструйовані таким чином, щоб відповідати анатомічним особливостям людського тіла. На них можна сидіти тривалий час, не втомлюючись. Характеристики моделі Якісні секційні крісла для залів очікування та кінотеатрі..

Трибуна

Модель: Трибуна

Наш інтернет-магазин пропонує купити трибуну для актового залу, призначену для того, щоб спікер міг зручно розташуватися під час виступу, розмістивши всі необхідні документи та папери. Для виготовлення цієї трибуни ми використали тільки безпечні матеріали, дозволені до використання чинним законодавством. Вони мають всі необхідні підтвердження з боку державних контролюючих органів. Характеристики виробу Покупці, яким необхідно купити трибуну для виступу, можуть віддати перевагу цій моделі, міцн..

Вішак "Берізка"

Модель: Берёзка

Зручна підлогова вішалка для школи вдало доповнить інтер’єр навчального закладу та іншої установи. Дозволить відвідувачам приміщення зручно розмістити одяг і головні убори. Цей стильний виріб має універсальний дизайн та легко вписується в різноманітні інтер’єри. Відмінно підходить для розміщення в їдальнях, закладах громадського харчування, передпокоях навчальних закладів та інших приміщеннях, де така вішалка буде виглядати доречно. Характеристики виробу Модель «Берізка» виготовлена на основі ..

Меблі для актового залу

Меблі для актової зали


Наша компанія-виробник пропонує покупцям сучасні меблі для актової зали школи або іншого навчального закладу, виконані відповідно до вимог діючого законодавства. Навіть фахівцеві, який не перший рік займається придбанням меблів для навчального закладу або серйозної державної установи, буває складно визначитися з вибором меблів, які будуть розміщені в актовій залі. Що ж можна сказати про новачків у закупівлі, перед якими стоїть завдання обладнати шкільний актовий зал усім необхідним?


Наша компанія надає докладні консультації по правильному підбору меблів для повноцінного оснащення актового залу, які допоможуть закупівельникам зробити правильний вибір. Щоб отримати докладні відповіді на Ваші питання, телефонуйте нашим менеджерам, номери яких зазначені в розділі «Наші контакти».


Товари, які ми пропонуємо, мають ряд переваг:


  • стильний дизайн, завдяки якому продукція «Меблі-Техностиль» добре виглядає в сучасних інтер'єрах;
  • безпечні та якісні матеріали, що відповідають вимогам діючого українського санітарного законодавства;
  • гарантійний термін експлуатації — від 12 до 24 місяців.

Переваги характерні не тільки для наших товарів, але й для нашої компанії — по-перше, ми, як виробник, можемо запропонувати клієнтам оптимальні ціни на свою продукцію. По-друге, ми дбаємо про свою репутацію й ретельно стежимо за якістю нашої продукції. І по-третє, наші клієнти завжди можуть розраховувати на швидке виготовлення меблів і своєчасну доставку.


Секційні крісла


Одним із найбільш популярних товарів нашого інтернет-магазину є секційні крісла, які можна використовувати в актових залах і приміщеннях для презентацій, театрах і кінотеатрах. Ціна на секційні крісла, як і на всі вироби, які ми пропонуємо, є доступною для широкого кола покупців. Наші секційні крісла надійно кріпляться до підлоги. В залежності від типу поверхні підлоги Вашого офісу можна використовувати різні види кріплення.


Оббивка більшості моделей крісел може бути обрана покупцями на їхній смак, із запропонованих нами варіантів. Це може бути міцна тканина чи штучна шкіра. Колір можна обрати серед варіантів, які перелічені у картці товару на нашому сайті.


Металеві каркаси наших крісел виготовлені з міцних сталевих труб, вкритих порошковою фарбою високої якості. Каркаси сидінь і спинок можуть бути виготовлені з фанери або ж ДСП, у якості наповнювача використовується пінополіуретан.


Більшість моделей доступні для замовлення, починаючи з 14 посадочних місць, а кожна окрема секція може складатися з двох, трьох або чотирьох посадочних місць.


Трибуни


Ще одним популярним товаром є трибуни для актових залів, виготовлені з міцного каркаса на основі ДСП, що має товщину 16 мм. Без зручної трибуни неможливо проводити масові заходи в актових залах освітніх установ. Трибуни, які ми пропонуємо, дозволяють людині, що виступає, зайняти зручне положення, та розташувати всі необхідні документи. Завдяки компактним розмірам, наші трибуни можна розміщувати навіть у невеликих приміщеннях актових залів.


Вішалки для роздягалень


Займаючись підбором меблів для актового залу, не варто забувати про те, що вішалки для роздягалень — важлива деталь, яка забезпечує комфорт і зручність відвідувачам будь-якого заходу. Клієнти, яких цікавлять гардеробні вішалки й стійки для одягу в роздягальні, можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину відповідні вироби з металу, на яких по колу розташовані гачки для одягу, а також моделі з ДСП на основі металевого каркаса.


Ці вішалки можна використовувати для комплектації актових залів, шкільних їдалень, гуртожитків, віталень, лікарень та інших місць, при відвідуванні яких необхідно знімати верхній одяг.


Замовляйте секційні крісла, трибуни, вішалки для одягу та інші меблі для актових залів у фірмовому магазині компанії «Меблі-Техностиль», і отримуйте надійні, якісні товари своєчасно та з гарантією!

Каталог PDF