Вішалка для роздягалень

Міцна, надійна й акуратна вішалка для роздягальні, призначена для навчальних закладів, спортивних залів. Її можна використовувати також в роздягальнях актових залів, театрів і кінотеатрів та інших схожих приміщеннях. Безліч зручних гачків, розташованих по обидва боки конструкції, дозволяють розмістити велику кількість одягу. На гачках, розташованих на нижньому щиті, можна розмістити пакети зі змінним взуттям. Ми пропонуємо вам купити вішалку для одягу від українського виробника.


Характеристики виробу


Основа конструкції виготовлена з металевої труби квадратного перетину, пофарбованої якісною та стійкою порошковою фарбою. Квадратна труба має розміри 25х25 мм, товщина її стінок − 1,2 мм.


Всі матеріали, які ми використали для виготовлення цього виробу − безпечні, дозволені для використання чинним українським законодавством. Ця модель − відмінний варіант для покупців, яким потрібні вішалки для шкільних роздягалень хорошої якості.


Габаритні розміри виробу складають 1200х600х1800 мм.


Покупці можуть вибрати один з трьох кольорів порошкової фарби, якою пофарбовані металеві елементи конструкції. Також для виготовлення цієї вішалки використана ламінована ДСП, товщиною 16 мм, колір якої наші замовники можуть вибрати з двох запропонованих варіантів. Торці ДСП покриті крайкою з ПВХ, що має товщину 0,5 мм.


Переваги та особливості моделі


Якщо Вам необхідно купити вішалку для одягу в роздягальні шкіл, технікумів, спортивних закладів та інших комерційних і державних установ, замовляйте цю модель. Ми здійснюємо доставлення замовлень в усі регіони України.


Знизу конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають пошкодженням поверхні підлоги. Наші покупці можуть оплатити замовлення зручним для себе способом: готівковим або безготівковим платежем. Модель підходить також тим замовникам, які шукають вішалки для спортивних роздягалень, зроблені з міцних і довговічних матеріалів.


Гарантійний термін експлуатації даного виробу становить 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна вішалки вказана без вартості складання, що становить 75 грн.

Ширина1200 мм.
Глибина600 мм.
Висота1800 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага22 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 місяці
КаркасСталева труба квадратного перетину 25х25 мм. 1,2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Вішалка для роздягалень

  • Модель: В-1
  • SKU: В-1
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1865 грн