Вішак "Берізка"

Зручна підлогова вішалка для школи вдало доповнить інтер’єр навчального закладу та іншої установи. Дозволить відвідувачам приміщення зручно розмістити одяг і головні убори. Цей стильний виріб має універсальний дизайн та легко вписується в різноманітні інтер’єри. Відмінно підходить для розміщення в їдальнях, закладах громадського харчування, передпокоях навчальних закладів та інших приміщеннях, де така вішалка буде виглядати доречно.


Характеристики виробу


Модель «Берізка» виготовлена на основі металевої труби, покритої якісною порошковою фарбою, стійкою до пошкоджень, перепадів вологості й температури. Всі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, що запобігає пошкодженням одягу та головних уборів.


Порошкова фарба, якою покрито даний виріб, є безпечною для здоров’я людини, екологічною та стійкою до механічних пошкоджень. Дане покриття надійно захищає виріб від корозії. Ви можете обрати колір каркасу з таких варіантів, представлених на сайті − сірий, зелений і чорний.


Якщо Вам потрібно купити вішалку для одягу в школу, щоб співробітники, учні або батьки могли зручно розмістити свої речі в одному з приміщень, замовляйте цю модель!


Переваги та особливості моделі


Ця витончена, стильна й мінімалістична модель привертає увагу багатьох покупців. Її часто купують для шкільних їдалень, невеликих кафе, медичних установ, гуртожитків, передпокоїв.


Наші замовники, які хочуть купити вішалки для одягу за доступною ціною в фірмовому інтернет-магазині виробника, можу оплатити своє замовлення зручним для них способом. Доставлення нашої продукції здійснюється по всій території України. Виріб добре підходить для розміщення не тільки верхнього одягу, але й сумок та головних уборів, завдяки наявності 16 гачків.


Гарантійний термін експлуатації цього виробу − 12 місяців.


Вартість виробу вказана без урахування вартості складання.

Написати відгук

    Погано           Добре

Вішак "Берізка"

  • Модель: Берёзка
  • SKU: Берёзка
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 567 грн