Ігрова стінка "Майстерня"

Зручна і красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструментів − молотка, ножівки й т.д. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для застосування в навчальних закладах і безпечні для маленьких дітей.


Характеристики виробу


Корпус виробу виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм.


Габаритні розміри (ШхГхВ) дитячої ігрової зони «Майстерня» складають 770х440х1120 мм, вага — 31 кг. Наші покупці можуть вибрати один з трьох варіантів цього виробу, що вказані в картці товару.


Переваги та особливості


Діти у віці від трьох до семи років, граючись, активно взаємодіють з різними предметами. Ігри мають велике значення для формування особистості дитини. Граючи в компанії, діти отримують навички спілкування та соціальної взаємодії з однолітками.


Ви можете купити ігрову зону в дитячий садок та познайомити малюка з основами техніки безпеки, правилами поведінки в трудових колективах. Гра зі стінкою «Майстерня» прищеплює дітям навички працьовитості, самостійності, допомагає отримувати нові вміння.


Міцність, безпека, довговічність і доступна вартість — основні переваги цієї моделі. Ігрова стінка «Майстерня» допомагає дітям пізнавати світ, взаємодіяти та дружити з однолітками, або навпаки, бути наодинці з самим собою, граючись і фантазуючи.


Гарантійний термін експлуатації моделі становить 12 місяців.

Ширина770 мм.
Глибина440 мм.
Висота1120 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага31 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова стінка "Майстерня"

  • Модель: Мастерская
  • SKU: Мастерская
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1876 грн