Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи міняти висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить!


Характеристики моделі


Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з металевої труби діаметром 32 і 27 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школярів. Фарба стійка до пошкоджень, надійно захищає метал від корозії. Для виготовлення сидіння й спинки використана міцна лакована фанера анатомічної форми, з округленими кутами, що дозволяє запобігти ударам і пошкодженням одягу.


Всі закінчення металевого каркаса закриті пластиковими заглушками. Для виготовлення моделі було використане якісне та надійне кріплення.


Всі матеріали, використані для виготовлення стільця «Оптима», безпечні й екологічні, дозволені до використання чинним санітарним законодавством нашої країни.


Особливості виробу


Замовники, які хочуть купити шкільні стільці з регулюванням висоти, можуть вибрати два варіанти цього виробу: модель, яка дозволяє підіймати сидіння на 380, 430 і 460 мм (для IV, V та VI ростових груп), і модель, висоту сидіння якої можна змінювати на 380, 430 і 510 мм (що відповідає V, VI та VII ростових груп). Висоту стільця можна змінювати, налаштовуючи в міру росту дитини.


Важливими плюсами цієї конструкції є висока стійкість, міцність й невисока вартість як для такої якісної моделі.


Зручна форма сидіння й спинки дозволяє учневі дуже комфортно розташуватися під час занять.

Ширина450 мм.
Глибина455 мм.
Висота380/430/460 або 380/430/510 мм.
КаркасКругла сталева труба d = 32 1,5 мм. і d = 27 2 мм.
Спинка й сидінняЛакована фанера товщиною 10 мм. анатомічної форми
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага5,4 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

  • Модель: Оптима РВ
  • Артикул: Оптима РВ
  • Наявність: Є в наявності
  • 724 грн
  • 507 грн

Каталог PDF