Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

  • Модель: АПСР-14
  • Артикул: АПСР-14
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 2200 грн

Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП - це надійний учнівський стіл, який відповідає всім вимогам МОН України до меблів для шкіл.


Характеристика


  • Габаритні розміри столу: 700х500х580/640/700 мм
  • Стільниця виготовлена з ЛДСП товщиною 16 мм
  • Конструкція стільниці обладнана вирізом під пенал та пластиковий стаканчик
  • Під стільницею парти встановлений пластиковий контейнер
  • Регулювання кута нахилу стільниці здійснюється без використання додаткових інструментів
  • На торцях каркаса закріплені пластикові наконечники, що запобігають пошкодженню підлоги та отриманню травм для учнів


Конструкція столу сприяє збереженню постави та здорового зору учня, тому, якщо ви хочете купити меблі для школи, ця модель стане відмінним вибором.

Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм та 1 мм
Ширина700 мм
Глибина500 мм
Висота580/640/700 мм
Товщина металу1,2 мм
Товщина ДСП16 мм
Гарантійний термін експлуатації2 роки
Діаметр труби20 мм, 25 мм та 32 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Габаритні розміри стільниці:

довжина - 700 мм, ширина - 500 мм,.

Стіл повинен регулюватися по висоті: 580/640/700мм

Стільниця, екран – виготовлені з ДСП ламінованої класу емісії Е1, товщиною не менше 16 мм. Торці всіх деревинних елементів повинні личкуватися матеріалом для крайок – пластиковою крайкою ПВХ (стільниця – не менше 1,0 мм, екран - не менше 0,5 мм). Стільниця повинна регулюватися: кут нахилу 0-12° (0°; 3,5°; 6°; 8°; 10°; 12°), повинна мати виріз з боку учня, заокруглені кути та личкуватися пластиковою крайкою ПВХ на торцях з усіх боків. Стіл має комплектуватися пеналом сірого кольору та пластиковим стаканчиком сірого кольору з муфтою.

Колір ДСП - зелена вода, лаванда, жовтий на вибір Замовника Колір Крайки - зелена вода, лаванда, жовтий на вибір Замовника.

Під стільницею парти встановлено 2 комплекти металевих напрямних з обмежувачем, який перешкоджає випадінню контейнера при повному висуванні. Стіл комплектується пластиковим контейнером, розміром 260х312х75 мм (вагою не менше 365г), який може бути встановлено на кожну пару напрямних – справа або зліва від учня. Каркас столу має бути виготовлений із сталевої круглої труби перетином 32 мм, 25 мм та 20 мм, а також плоскоовальної труби 46х20мм, товщиною не менше ніж 1,2 мм. Фарбування каркасу має бути здійснене порошковою полімерною фарбою, стійкою до подряпин. Колір сірий. В місцях регулювання висоти повинна бути наявна перехідна поліуретанова втулка 32-25 мм, що забезпечить плавність регулювання. Регулювання кута нахилу стільниці повинно здійснюватися без використання додаткових інструментів. На торцях каркасу повинні бути закріплені пластикові наконечники з натягом від само спадання, які будуть запобігати травмуванню учнів та пошкодженню підлоги. На обох бокових частинах каркасу має бути закріплений гачок. На ніжках повинне бути маркування згідно ростових груп 3, 4, 5. При зміні ростової групи відображатися повинен тільки один колір, який належить обраній ростовій групі. Отвір, в якому відображається ростова група, овальної форми розміром не менше 35х15 мм.

Конструкція повинна бути розбірна, посилена, сприяти зберіганню постави та здорового зору дитини, вандалостійка, відповідати сучасному дизайну та забезпечувати швидку трансформацію у групи для спільної роботи (по 2, 4 учнів і т.д.), стійка та регульована, виключати травмування та пошкодження одягу, бути естетично привабливою.

Каталог PDF